Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Kris Holm

Kris Holm — Evolution of Balance

„Kris Holm“ vienračiai

Kris Holm yra vienas iš pirmųjų kalnų vienračių pionierių ir žinomiausias pasaulio kalnų vienratininkas.

Kris Holm vienračiai yra aukščiausios klasės, kruopščiausiai suprojektuoti ir pagaminti, remiantis Kris Holm ilgamete patirtimi ir bendravimu su geriausiais vienratininkais ir inžinieriais.

predo's picture

New KH36 in town

Vilniuje rieda naujas ratas, Kris Holm 36".

Unike jau seniai apleido deivė Nikė, todėl kyla minčių apie Facebook community.

Beje, kas dar turi 36"? gib?

Fotonai

Sugalvojau pasidaryti savo KH naktinį pašvietimą. Tamsoje važinėju apie 80% viso laiko, todėl apgalvojau lempos projektėlį šiokį tokį.
Jeigu kyla klausimas kam - ruošiuosi naktiniams reidams į parką (neapšviestas).

Guolių keitimas KH24 vienaračiui

Taigi, atgavau savo mylimiausią KH24. Pažiūrėjus, apčiupinėjus, sugalvojau, kad reikia pasikeisti abu guolius. Jie dar gyvi, bet baisiai užteršti...
Kur man jų gauti? Išnagrinėjau SKF, bet būtent tokių ir neradau. Reikia 22x42x12.
Kokia būtų jų keitimo procedūra? Kaip nuimti crankus? Gal kas extraktorių turit? Smile Taip pat reiktų guolių nuėmėjo.
Užsakinėti iš municycle.de kol kas negalvoju, tai bus svarstoma blogiausiu atveju.

Ką galėtumėt patarti?

NickAn's picture

Just a new blog entry

Hi2all!
Pradesim dar viena irasa i mano bloga Wink

gib's picture

¡No pasarán!

Jau kurį laiką stebime, kad ekonominė krizė konkrečiai įspyrė ir šiknaratininkams į tarpukojį: veiklos jokios, mytai nevyksta, paskutiniai mochikanai (gal) važinėja pavieniui. Žodžiu - ragai!

Unike.org veša ratų pardavimas. Tikriausiai kompai, kibirai jau parduoti, dabar eilė atėjo mylimiausiems - kas vienratį stumia, kas sesę. Visiems - ramiai! Тaip turi būti. Iš klubo pasitrauks vieni, ateis kiti, liks kuriems uni ir širdis surezonavo. Tokių bus nedaug, bet daug ir nereikia. Kai dėl manęs, gali nė vieno daugiau nebūti.

Šiandien jodinėjau dviračiu Neries parke, užklydau į Bražuolės stovyklavietę. Palapinių laukas, vaikų tuntas ir vienas KH29 paremtas į pušį stovi. Maloni staigmena. Klausimas - kieno?

Dom.'s picture

KH 20 PARDUODAMAS

Parduodu Kris Holm 20. nedaug važinėtas, niekas nesulūže,viskas savo vietoj, puikiai riedantis. KAINA 1000 lt (pigiausias iš visų)
daugiau info http://www.krisholm.com/khu/kh20
mail:
tel: +37068569817

NickAn's picture

Continue

Hi2all!

BedanciuS's picture

Sestadienis

Na va , susitarem su sakalu trupuciuka pasokineti pas mane sodyboje(miske) , pradedam nuo to , kad atvaziavom 12:30h ir aprodziau jam savo 'valdas' ;D Sakalas bande sokti ant suoliuko nuo pedalo , deja koja nuslydo ir trenkesi i suoliuka , nukentejo tik rankos(apibrozdinimai). Pas mane vyksta statybos tai yra DAUG 'deziu'(nezinau kaip tuos 'daiktus' pavadint) , sumanem pastatyti Trial trasa. Pagaliau pastacius pilna trasa pradejom bandyti ja pervaziuot , po n kartu PAGALIAU man pavyko pervaziuoti visa trasa !! Sakalas neiveike Trial trasos.(yra foto , nelabai aiski bet kazkiek suprantama). Smile
Sumanem pasokineti i toli , po n kartu issiaiskinom kad sakalas nusoka truputi toliau - 130cm(tiksliai neprisimenu) , gan mazokai , nes isibegejimas buvo per kalnuota smeli, mano recordas 125cm.( + buvom LABAI pavarge )
Suradom apverstus 'laiptus' , abiem pavyko nusoliuoti laiptu tarpais(yra foto).
Ir pagaliau norejom suzinoti , kad uzsoka daugiau. Taigi po vel n bandymu : Sakalas 44cm , Bedancius 42cm.( + buvo LABAI LABAI LABAI pavarge ;DD )
Isvaziavom namo 20:00h. Taigi be sustojimo (1h valgem ir ilsejomes) , vazinejom 8h !!!

Del blogos kokybes - nepykit Smile

Trial trasa.

To dar nėra buvę!

Taigi, mūsų garbės konsulas Palangoje dirba savo darbą Smile

Syndicate content