Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Custom Uni

Smecta's picture

Vienratis TV3 eteryje

Sveiki visi visi! Jei dar yra tokių kurie kada nors čia apsilanko, tai galiu pasireklamuot, kad šeštadieni jau antrą kartą vaidensiuos TV3 šokių projekte "Šok su manimi".

Smecta's picture

2011 06 19 <<< Today I landed ! >>>

Tai va. Pamačiau šiandien vakare apie 21:30h šitą multiką http://www.youtube.com/watch?v=55wlXLSQf2E&, kurį prieš kelias dienas inmetė Jonas iš Panevėžio ir net biesas paėmė... Kodėl jis gali o aš negaliu??? Paskutiniu metu žiauriai nėra laiko važinėt ir praktikuotis triukus, viso labo tik į darbą ir atgal nuriedu kilometrą ar net mažiau. O jis bestija jau net rteyflip suspėjo išmokt..

KlOunas's picture

Tour De Senamiestis

Taigi, kadangi neturėjau su kuo šiandieną važinėtis MUni, tai nusprendžiau riedėti miestan ir stengtis važiuoti ten kur nedažnai važinėju,ar išvis nebuvęs. Equal Smile

1 stotelė- laiptai prie barbakano(leidžiantis nuokalne link Vytauto Didžiojo gimnazijos.)
Nekarto ten nevažiavęs dieną, kai viskas matosi, tad nuvažiuot nuo tų ~30 atskirų (maždauk per pusę metro vienas nuo kito) laiptų nesudarė sunkumų, bet vistiek buvo labai smagu ir įdomu.

2 Stotelė Coffee inn prie Turkų ambasados. Kaip visada pasiemiau ledinę moką, atsigaivinau, prisiklijavau lipduką( Grin ) ir nuriedėjau toliau.

Tarakonaz's picture

BC Wheel

Ir štai pirmasis Lietuvoje (turbūt) BC prieš jūsų akis

Susidėjom, užsukom visus varžtus ir pirmyn bandyt... Bandžiau pirmasis. Buvo šiek tiek baisoka, bet noras pabandyti nugalėjo baimę. Labai keista ant jo stovėt. Ratas labai greit pabėga iš po kojų. Taigi plačiom šypsenom vis bandėm kuo ilgiau išsilaikyt. Po kurio laiko nutarėm, kad reikia patrumpinti ašį, nes labai jau ji buvo išsikišus ir koja kliūdavo. Taigi Žlioba (vytaz) surado pas save rūsy pjūklą ir puolėm pjaut. Ilgokai pjovėm, bet kai nupjovėm tai jau buvo smagu. Vis dar laikydamiesi už stulpelio bandydavom pavažiuot. Po daugybės nesėkmingų bandymų kažkas sugalvojo bandyt pajudėt atsispiriant. Žlioba kaip pabandė tai ir pavyko. Po to stulpelio ir nebenaudojom. Visgi Gib sakė tiesą - ratas tikrai trina koją. Aš ir Žliobas to beveik nepajutome, nes buvom su ilgais džinsais, o kadangi Mindaugas buvo su šortais, tai koja buvo tikrai nutrinta. Aš griuvau tiktai priekiu. Bet nepilnai - rankomis atsiremdavau į žemę. O vat Žlioba tai pavarė. Kelis kartus griuvo ant nugaros. Dar labai juokingai ratas pabėgdavo ir riedėdavo automobilių link. Linksmas vakaras buvo. Pirmojo Lietuvoje BC bandymai paliko gerą įspūdį. Video toliau.

Kenshis's picture

Parduodamas

Sugalvojau kitoki plana, todel Custom uni parduodamas Kaina 550Lt
Kenshis's picture

Custom uni

Pagaliau baigtas mano custom uni Smile Rėmas Qu-Ax Cross Sėdynė Qu-Ax Street Sadle Spaustukas Qu-AX Švaistikliai Qu-Ax ISIS Alu 125mm Stebulė Kris Holm Ratlankis Alexrim DX 32 Padanga neaiški Pedalai Mongoose Aš patenkintas Grin pagaliau prasidėjo mano kaip street'erio/trial'erio karjiera. Šiandien buvo išbandymas, viskas super. Aišku yra ir nuo kur svorio numesti ir kur toliau tobulėti, bet pirmiausia tai daryti reikia pačiam, o ne ratui.
Junkman's picture

Seat trim complete!

Na va, po bishki customizinu savo uni. Pirmas customas buvo KH seatpostas, nes K1 neuzteko mano ilgom kojom.
Dabar antrasai: apipjausciau savo sedyne! Labai mane nervavo tas minkstumas po subine, ypac kai SIF reikedavo pamint, tai ranka minkydavau ta sedyne. Tad nieko nelaukes nulupau apvalkala, kuris buvo pri"krokodilintas". Ir radau toky lyg ir geltona putoplasta. Na ka, kibkime y darba. isbandziau visokius buitinius pjovimo yrankius, isskyrus duonos peily, nes tokio mano sovietiniuose namuose nerasta. Geriausiai pjove peiliukas, skirtas popieriui ir pan pjaustyti. toks sustumiamas.
http://www.dolovija.lt/…

Tarakonaz's picture

Custom 24"

Na va. Pagaliau aš savo vienratį pasitobulinau taip, kaip norėjau. Nuo pirkimo pakeičiau balną ir pedalus. Man to kolkas pakanka. Smile
Daugiau informacijos čia:
http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?t=3495

gib's picture

Freestyle Uni

Vakar susirinkau vienrati triukams mokintis. Stipinų ilgį parinkom iš trečio karto (ačiū „Geram dviračiui“), bet galiausiai pavyko padaryti tvirtą ratą. Turėtų laikyti:

Saddle QU-AX Flame
Seatpost Kris Holm Alu
Clamp Koxx One Red
Frame Koxx One Freestyle Long Neck
Hub QU-AX CrMo 48 Hole
Cranks QU-AX Alu 114 mm
Rim Alexrims Supra J Chrome
Tyre Panaracer HP-48s

CRW_4543_RJ

Syndicate content