Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Apie vienračius per Žinių radiją

endless's picture

Sveiki,

Šiandien 18:30 per http://ziniur.lt/ laidą Radioaktyvus kalbėsiu apie pramogas ir sportą ant vieno rato. Galbūt kam įdomu bus Smile

endless's picture

Klaida

Atleiskit, supainiojau tiesą su netiesa. Laidoje Radioaktyvūs apie vienračius bus kalbama ketvirtadienį, 05-30d., 19.30. Laidos įrašas čia: http://www.ziniur.lt/archyvas/2013/335/radioaktyvus/20179/apie-neiprasta-laisvalaikio-pramoga-%E2%80%93-pasivazinejima-vienaraciu-taip-pat-apie-nemokamus-muziejus-vilniuje.

gib's picture

Learning

Išklausėm! Priminei kaip smagu buvo mokytis važiuoti vienračiu. Tuomet tikrai negali galvoti nieko, tik nusiramint, atsipalaiduoti ir pajausti pusiausvyrą.

Pvz., trys keturi žmonės, norintys smagaus laiko, galėtų išmokti važiuoti vienračiu kokiam „Vingio parke“ prie estrados: vienas važiuoja krenta, kitas ir t.t. pakaitom. Ten sąlygos yra idealios, o pertraukėlės tarp bandymų yra net naudingos. Per savaitę laisvai gali išmokti, ir tai žymiai smagiau, negu slampinėti takais ar kepinti lašinius saulėje.

Puiki radijo laida :)

Labai gerai pakalbėta per radiją, man patiko Smile O dėl idėjos mokytis vingio parke tai gal ir nieko tik reik rast tokių kurie nori išmokt Smile ,nes tie kurie tik slampinėja tai maža nauda iš jų, vargu ar bus užsispyrimo pas juos ateiti antra dieną į pamokas Smile