Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Maratón

gib's picture
2012-08-25 11:00
Europe/Vilnius

2012 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienį, Vilniuje vėl bus velomaratonas. Kas mina šiais metais? Visi skubam registruotis ir ieškom „unike.org“ dalyvių sąraše. Vienas atstovas jau yra!

endless's picture

Grupė?

A kurioj grupėj dalyvausi? Mėgėjų? Komandos pavadinimas yra? Unike.org?

Aš mėginsiu susiderinti su darbum, tikiuosi pavyks.

gib's picture

Unidad

Atsiverti dalyvių sąrašą, lauke įvedi „unike“ ir spaudi „ieškoti“ - parodys visus kam patinka Unike. Spėju, kad visi į mėgėjus registruosimės, jeigu ne vaikas.

Panašu, kad tik viena siela pasaulyje suvokia kas yra vienybė - tikrai ne šita, kuriai atrodo, kad vieningiausia komanda yra ta, kuri yra didesnė už kitas. Kiekvienam siaurapročiui akivaizdu, kad nesuskaldžius velomaratono dalyvių į komandas būtų dar daugiau „vienybės“, nes visi važiuotų tartum vienoje komandoje. Skatinimas rungtyniauti kas surinks didesnę komandą yra atviras supriešinimas - taika yra tuomet, kai priešininkai sudeda ginklus ir įsitikinimus, o ne kai ginkluojasi dėl kvailos idėjos.

gib's picture

Rust

Panašu, kad šiais metais velomaratone vienu ratu niekas nevažiavo. Gal bent būtų noro padaryti vieną gerą meet´ą rugsėjo pradžioje Vilniuje?

unike rust

boruzius's picture

o gal ir dalyvavo :)

gib's picture

Cool!

Vienas važinėjantis Vilniuje tikrai yra!

Beje, kaip sekėsi skrosti Baltiją?

Cholerikas's picture

Buvau uzsiregistraves ir as,

Buvau uzsiregistraves ir as, bet teko dirbti visgi. O siaip prikeliau ir as savaji, dantukus naujus sudejau, marskinukais svariais apvilkau Smile Butu smagu susitikti, prasivaziuoti, jei yra dar vaziuojanciu, ne sukiojanciu tan ji tarp koju bekjarde.

PTD110's picture

Buvau

As taip pat uzsukau i velomaratono miesteli. Apminti trasos nesusigundziau, tad nusprendziau pafotografuoti Boruziu. Deja mindamas jis buvo taip susikaupes jog manes net nepastebejo (2 kartus Grin ) tad ir nuotrauku "nepagavau".

Taip pat galime pasidziaugti uz Bluefire, kuri, nors ir velomaratone myne ne vienrati, Veloringe (400m sprinto rungtyje ant stacionaraus dviracio, kuri pakeite 2011m buvusia slalomo rungti) sugebejo uzimti PIRMA vieta moteru grupeje(ANTRA viena bendroje iskaitoje)!