Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

3 in 1 - - - - - - - - KH 36" bandymai + bendri pirkimai is http://www.unicycle.uk.com/ + organizuojam susitikima - - - - - -

boruzius's picture

1.Sveiki, gal netyciom atsirastu "pazintys" kurios galetu suvesti su 36" turetojais/ju Lietuvoje. Vyksta mastymai apie isigyjima, taciau noris pradziai isbandyti jausma.
+
2.Gal kas nori daryti bendra pirkima is http://www.unicycle.uk.com/, galite jungtis, siuntimo islaidas dalinsimes draugiskai. (lauksiu atsakymo 2 sav. begyje)
Nebent jau LT galima isigyti panasaus gerio, bet cia matyt kol kas tik smecta gali atsakyt.
+
3. Prie to pacio, gal jau per metus uzaugo upas daryt bendrus pasivazynejimus - on/off road salygomis. Papildomos galimybes pasidalint marsrutais, vienraciais, ispudziais.

gib's picture

KH36

Dėl KH36 viskas sutarta, be problemų galima pažiūrėti vakarais šiokiadieniais arba savaitgaliais iš anksto telefonu sutartus dėl laiko. Telefoną ir adresą gausi el. paštu, bet jeigu važiuosi kai aš galėsiu, tai ir aš galiu paskambinti ir sutarti. Tiesa, pažiūrėjimas Antaviliuose, tai už Vilniaus Nemenčinės plentu.

boruzius's picture

Dėkui už kontaktus bandysiu

Dėkui už kontaktus bandysiu keliaut kitą savaitę, jei grafikuose atrasi skyle darbo dienomis pranešk, su dviračiais paminsim.

gib's picture

Savaitė

OK. Kitą savaitę pranešiu, sutarsim - numinsim.

Beje, spec mums šiandien KH36 hidraulinį stabdį sutvarkė Wink