Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Tai ar mire vienračiai Lietuvoje???

simanoidas's picture

Heey, vienaratininkai, ar yra gyvų? Ar vyksta susitikimai jūsų? Ar čia bumas 2006 buvo ir aš pavėlavau? Kaip čia yra? Ar naujokams dar padedat?

Smecta's picture

Gyvi

Žinoma yra gyvų! Nose Wink tik toks metas, kad daugumai egzaminai, darbai ir kitokios veiklos (sakau iš asmeninės patirties).
O pamokyt pradėjusį mint teisingą aparatą visada smagu Nose Smile

Taigi klausimai:
•Kokiu stilium važinėsi?
•Kokį vienaratį turi (ar planuoji įsigyt)?
•Kada turi laiko mokymusi?

Su manim reikėtų derintis, tikrai turiu noro padėt, tik dirbu iki 19h beveik kasdien, bet galbūt net sureguliuotumėm dėl mokymosi mano darbe Dviračių parduotuvėj kur ir vienaračais prekiajam Wink
8693o7763 [dygliuotas], 8636oo757 [labdien].

SiriusWhite's picture

Yra gyvų. Tik manau, kad daug

Yra gyvų. Tik diskusijos aptilusios Smile
Ne į temą čia. Smecta, o gal galima pas jus užsisakyti vienratį ir ar atvežate į kitus miestus?

Smecta's picture

Galima

Galima užsisakyt Qu-Ax, KH, Sun vienaračius, detales. Plačiau klausk asmeniškai, papasakosiu. Dėl atvežimo - žiūrint kur. Jei ką galim pervežt iš vienos savo parduotuvės į kitą, nes kolkas vienaračiai randasi tik Vilniuje, o parduotuvės ir Šiauliuose, Panevežy, Klaipėdoj.

Cheers! Big Nose Wink \Rock Out

simanoidas's picture

Smagu, kad yra bent vienas

Smagu, kad yra bent vienas išlikęs. O gal yra daugiau? Smile

gib's picture

Юнайхер

Vienračiai yra tiek gyvi, kiek raiteliai. Jeigu pats važiuoti, tuomet vienratis yra gyvas. Tai yra pirmas žingsnis, kurį turėtų žengti kiekvienas, kadangi visi norėtų važinėti klube kartu su kitais važinėjančiais vienračiu, o ne su ieškančiais kompanijos pasivažinėjimui.

Ar kuris nors supranta, ką noriu pasakyti?

Pirma įsivaizduokim našlaitį su vienračiu, kuris į gatvę neišeina kol nesivažinėja kitas (greičiausiai toks pats našlaitis). Ar tokia grupė yra vienračių klubas? Panašiau į psichoterapijos grupę, bėgančią nuo baimės ir vienatvės.

O dabar įsivaizduokim vienratininką, kuris šiandien mins nors ir vienas - kiti yra tik nereikšminga aplinkybė, kaip ±2°C oro temperatūros. Tikriausiai norėtume pasivažinėti tokių vienratininkų grupėj, ne pirmojoj.

Tačiau, jeigu kas nors eitų ir į pirmąją grupę, vienratį verčiau palikti namuose - susitikti galima ir tuščiomis rankomis.

endless's picture

Sveikas įstojęs į klubą!!!

Kai klubo(!) diskusijose iškyla klausimas "ar klubas miręs?", mano galva yra ženklas į kurį reikėtų gan rimtai reaguoti Smile žinau kad manęs niekas nėra nei matęs nei girdėjęs, bet atleiskite už sekantį..

Esu kaip ir daugelis dirbantis/studijuojantis asmuo, tačiau ratui visada randu laiko. Minu kasdien iš centro į darbą ir atgalios .. o atgalios mindamas dažnai pasirenku ne tiesiausią kelią, t.y. namo neskubu Smile

Esu klubo (ar šios konkrečios internetinės erdvės) narys jau metus su puse. Vienratį turiu jau metus ir, deja, dar neteko garbės sutikti kito vieno rato savininko. o taaaip, visgi, norėtųsi.. nes vienas, vienišas ir ant vieno ..tai arba IT specialistas, skaičiuojantis dvejetainiu kodu ir atsisakantis nulio arba .. Smile

Beje, kur "Like button" prie Gib post'o? maladėc!

Tęsiant, gal klubo populiarumui padėtų gerb.FB? žinau, sunku pripažinti (bent man), tačiau Facebook'e apsilankome visi ir kasdien.. suprantat mintį? nežinau kas čia už puslapio vairo, boruzius, smecta ar gib (tik spėju, kad vienas Jūsų), bet integracija į, kad ir prakeiktą, bet naudojamą Facebook nebūtų nieko blogo:)

Tad gerb. simanoidas, dar kart sveikas prisijungęs ir tikiuosi greit pamatysim tave vienam iš meet'ų! Smile

gib's picture

Facebook

Prie tinklapio krapštosi gib. Minimaliai. Čia viskas, įskaitant dizainą, nuo Unike gimimo paremta tik standartiniais Drupal viduriais ir keliais moduliais be jokių pakeitimų, kas porą metų upgrade'inama į naujesnes versijas.

Su Facebook' sukergti galima, pradėjau temą - pasitarkime su programišiais.