Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Pats pirmasis klubo visuotinis susirinkimas

gib's picture
2006-08-05 09:00
2006-08-06 18:00
Etc/GMT+3

2006 m. rugpjūčio 5-6 d., savaitgalį, sodyboje tarp Trakų ir Aukštadvario įvyks klubo „Unike“ visai neformalus, bet pirmasis visuotinis susirinkimas – iškyla, kuriame bus nominuojamas, renkamas ir skiriamas klubo prezidentas ir valgomi Skaroto sugauti ir parūkyti lynai.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Dėkui Skarotui už pasiūlymą.

gib's picture

Žvalgybos

Savaitgalį su Skarotu buvom nuvarę pažiūrėti vietos. Turiu pasakyti, kad vieta tikrai nuostabi, pirtelė talpi, ežeriuks ramus ir neapspistas turistų. Turėtų būti smagu.

Nuvykti ten visai netoli, galima automobiliu arba dviračiu (iš Vilniaus). Savaitgalis nieko nekainuos, tik tiek, kiek kiekvienas įsimes maisto. Stogas bus, miegmaišių – ne.

Žodžiu, visi klubo nariai ir dar nespėję įstoti registruokites į susitikimą, pirmiausia įstodami į klubą, o po to parašydami komentarą su savo vardu.

Skarotas's picture

Dalyvis Nr. 1

Būtinai dalyvausiu, valgysiu, kaitinsiuos pirtelėje, šoksiu į vandenį, aluti gurkšnosiu ir lauksiu visų kitų Grin

gib's picture

#2

Jeigu daugiau norinčių neatsiras, važiuosime dviese su Skarotu Wink

Skarotas's picture

Miegmaišiai

Buvau dar kart sodyboje, miegmaišių nereiks, nes yra lovos, antklodės, pagalvės ir t.t. Nose Wink Beje ten visai smagu ir kiaurą naktį pasedėti (jei bus norinčių maudytis ar pirty ilgiau pagulėti, kelis kartus bandžiau naktį maudytis ...patiko, nes tada ežeriukas ramus/tylus ...kaip belgas) Grin

Kenshis's picture

Vieta

Kaip nuo vilniaus nusigaut iki myto vietos ? Smile

gib's picture

Dviračiai

Nuo Vilniaus iki Strėvos (tarp Trakų ir Aukštadvario) yra ~45 km. Galima važiuoti dviračiais, 2 val. lengvo kelio. Jeigu lis kaip iš kibiro, galim važiuoti automobiliu - kol kas į vieną visi tilptų Wink

gib's picture

Transportas

Skaroto draugeliai galės priimti į automobilius kelis žmogelius su vienračiais. Važiuojantiems savo transportu aukščiau buvo įdėti žemėlapiai su pažymėta renginio vieta.

Skarotas's picture

Programa

Taigi, liko tik 3 dienos Nose Smile o norinčių į sustikimą nėra daug...
Programa:
7 mėn. 5 d., 12.00 - renkamės prie katedros (manęs nebus, nes lynus sūdysiu (jei pagausiu));
7 mėn. 5 d., 12.30 - važiuojam į Trakus. Ten pavažinesime vienaračiais ir kibinų užkasim ar pnš. sugalvosim... (lauksiu jūsų 13.00 aikštelėje su vaizdu į pilį (kur vestuvininkai mėgsta pozuoti));
7 mėn. 5 d., 16.00 - iš Trakų vykstam į vietą, kurioje bus pagrindinis meet'as;
7 mėn. 6 d., xx.xx - vykstam namo...

Mano tel. nr. turi GIB, jei kam reikia rašykit e-mail'u, kuris nurodytas kontaktuose... laukiu nuomonių, pastabų pasiūlymų... Grin

Kenshis's picture

?

Kaip iki traku nusigaut, busikas koks yra Or something?.

Skarotas's picture

Paims

Pasakysiu kolegai, kad kelis paimtu.. tai man ir reikia žinoti kiek žmonių bus (bus galima kelias transporto priemones organizuoti)?

Kenshis's picture

Atvarau

As In Smile busiu 12 aikstej.

Deivis's picture

mes

nu as t.y Deivis ir Predo vaziuosim i meeta bet gal trakuose tik susitiksime apie 12.30 nu mes ten busim... o jeigu lis lietus ?

gib's picture

Lietus

Jeigu lis lietus - sušlapsim. Bet po to pirtelėje sušilsim ir išsidžiovinsim Wink

gib's picture

Būsiu

Būsiu, ten ir susitiksim 12 val.

gib's picture

Phone

Skarotas išvažiavo į vietą raugti šašlų, nes žuvies nebus Frown Kenshis ir gib važiuos 12 val. iš Katedros aikštės, veš Skaroto draugas. Likę gali nusigauti, pvz., traukiniu, o Skarotas visus pasitiks Trakuose apie 13 val. Ten nuspręsim ką darom dieną, o vakare Skatoras pasirūpis automobiliais, kurie nugabens visus į pirtelę. Nakvynė ir pirtelė nieko nekainuoja, bet arba pasiimkite šiek tiek maisto, arba pinigų parduotuvei (užsuksim), nes maistas nebuvo organizuotas, todėl geriau apsidrausti, negu po to badauti.

Kas nori mano tel. Nr., rašykite email'ą į unikeorg@unike.org su savo vardu ir tel. Nr.

gib's picture

2 vietos

Paskambino Skarotas, pasakė, kad yra dar dvi vietos automobilyje, kuris veš iš Katedros aikštės į Trakus. Kas nori atsakykite čia.

Deivis's picture

Imam

Mes su predo imam tas 2 vietas. Nes planai pasikeite. Aciu

predo's picture

Šašlai

O šašlai kainuos ar ne? Nereikės primokėt? O bendrą stalą organizuosim?