Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Baltic Chain Tour

Unike's picture

2011 m. rugpjūčio 16 d. Vilniuje prasidės dviratastų Baltijos pančių žygis, skirtas trijų šalių nacionalšovinistų susikabinimui rankomis paminėti. Tądien vakare kelių šalių profesionalūs pedalastai pravažiuos Goštauto g., o nuo 15 val. prie Seimo vyks šito ekshibicionizmo laukimas su pramogomis (BMXų triukai, mėgėjų slalomas, saugus eismas mažvaikiams, dviračių blusturgis, farų dviračių žymėjimas, Deivio dainos).

Pirmaujantis vieno rato klubas Marijos Žemėje kaip visada yra maloniai kviečiamas į šventę! Organizatoriai siūlo Uniker'iams surengti:

  • Šou programą
  • Mokymus naujokams
  • Slalomo varžybas

Dėl šou tradiciškai yra viskas aišku. Vienračio slalomo varžybų taip pat nepadarysim, bet jeigu dviračių slalomo trasa bus priimtina, mūsų pora galėtų startuoti vienračių populiarinimo vardan. Suimprovizuosim vietoje.

Nerealiausia idėja yra mokymai naujokams, kurie tuo pačiu būtų ir geras šou su viešais kritimais ir privačiais kiaušiatraiškiais. Kadangi mūsų smegenys baigia išdžiūti LCD šviesoj, vargu ar patys ką nors įdomiau sugalvosime.

Trumpiau, visą info iš organizatorių turi Smecta, kuris suvirškins komentarus ir skubiai šią savaitę atsakys ką ir kaip darome. Prašom pasireikšti.

gib's picture

Jūnis

Smecta, gal pavyktų surasti tą cowboy'ų, kuris ant žirafos joja ir ugnim žongliruoja? Anas tikrai galėtų šou padaryt, jeigu jam būtų įdomu.

Brangiausias gib'o unis, krikšto vardu Jūnis, laukia naujokų:

gib's picture

Go to Hell

Panašu, kad dabar visi maudomės užsienio kurortuose ir klubo renginiai yra paskutiniai prioritetų sąraše. Pritariu, velniop tą tautinį TdF, mums yra rimtesnių užsiėmimų, negu populiarinti vienračius dviračius.

Šiandien sulaukiau siurrealistinio skambučio iš organizatorių, kurie buvo nepatenkinti šiuo pranešimu, neva negražiai kalbama apie renginį ir dviratininkus, ir prašė paaiškinti mūsų priešiškumą. Mergaitės, atsakymas į jūsų klausimą glūdi pačiame klausime. Jeigu dar neužmiršote kaip tai daroma, pamėginkite pagalvoti, kodėl jums atrodo, kad čia kažkas yra priešiškas jums ar kam nors. Priešiškumas kaip piktžolė veši tik skurstančiuose proteliuose. Jūsų smegenyse susipyko įsitikinimas, kad apie renginį galima pranešti tik taip, kaip jūs parašėte, ir gyvenimo faktas, kad žmonės internete reiškia mintis laisvai. Jums niekas netrukdė unike.org pačioms parašyti pranešimą taip kaip norite. Galite tai padaryti ir dabar.

Gargamelis's picture

Bring the pain

Norejau atvaziuot palinksmint pirmakart ant vienracio sedancius zmones savo gipsuota ranka (nes placioji publika vargu ar patikes, kad NET TURINT VIENRATI trauma galima gaut ir kitaip), bet, kaip tycia, butent 16d. prasideda mano darbai, pasiruosimai sezonui ir tt., kas reiskia jog sia grazia diena busiu Kaune :/

Tai va. Organizuokites, vienaraciai dviratininkai - pasidarysit ir meeta, ir siaip turetu but smagu Smile apgailestauju, kad nepasirodysiu siame *SAUNIAI APRASYTAME* renginyje Wink

Smecta's picture

what the ....?

GIB'o pasisakymo visiškai nesupratau. Kažkas supykdė ar ne ten pataikyta rašyt? Nes visiškai neaišku apie kokias mergaites ir kokius klausimus kalbama.

Aš pats tikriausiai dalyvausiu renginyje, važinėsiu, kitus mokysiu, dar tikriausiai ir su dviračiu tandemu liaudį smaginsiu, kuris sukasi į priešingą pusę nei vairas sukamas.

gib's picture

Claro

Niekas nesupykdė. Paaiškinu, kad man du kart skambino šito renginio organizatorės. Vieną kartą su prašymu sudalyvauti, kitą kartą su priekaištais dėl skelbimo. Ta pastraipa joms rašyta, ne tau, nusiramink.

Tau siunčiau jų laišką, bet negavau iš tavęs jokio atsakymo, nežinau ar gavai. Nerijus.uni nesiteikė perduoti prezidento regalijų - adreso, nes ten taip pat siunčiau kopiją. Per Skype duosiu tau prisijungimą.

Šaunu, kad dalyvausi! Kas daugiau?

KlOunas's picture

Aš daugiau

Dalyvausiu.

Smecta's picture

Dirbu =\

Šiandien dirbu, niekaip nepavyks sudalyvaut. Velomaratone būsiu.