Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Huni-Rex from Bi-Drive

Unike's picture

Vengų bendrovė Bi-Drive skelbia vienratį su transmisija Huni-Reх, kuris bus parduodamas nuo 2011 m. gegužės mėn. Jį taip pat bus galima užsisakyti per unike.org ir platintoją gib. Besidomintys gali kreiptis jau dabar.

Kaip matom iš nuotraukų ir aprašymo (PDF), vienratis yra su 26" ratų, skirtas važiavimu greitai, ne triukams. Atsiliepimų dar nedaug, bet kas surasite internete ką įdomaus, nepatingėkite pasidalinti.

Deivis's picture

Sudomino

Gintarai, o kokia kaina ? tikrai susidomejau. Bus vis idomiau Grin

gib's picture

Kaina

Kainos reikės šiek tiek palaukti, kol išspręsim logistiką ir pan. Pirmiesiems pirkėjams kaina padarysim specialią. Parašysiu čia, kai tik žinosiu.

Smecta's picture

Interesting...

Įdomu, įdomu.. Smile kažką labai panašaus neseniai bandžiau kurt ant lapo, bet reikėtų meistrų pagalbos, kad padėtų įgyvendint Smile kažkas ankščiau už mane sugalvojo tokį sukurt visgi Rock Out

Tikrai įdomus daiktas, jei

Tikrai įdomus daiktas, jei kas įsigysit, tai tikrai atvarysiu į kokį meet'ą ir paprašysiu pabandyt duot Grin

Smecta's picture

shame

Galėtum ir be specialios progos į meet atvaryt Big Nose Wink Tongue

gib's picture

Huni-Rex

Pagaliau, Huni-Rex realiai galima įsigyti. Lietuvoje kainuos 2200 Lt. Tačiau, norintys tik iki 2011 m. lapkričio 1 d. gali užsisakyti šį nuostabų vienratį su pavarom už 1400 Lt iš pirmojo bandomojo užsakymo. Vengrai tokios kainos vėliau daugiau nepasiūlys! Apsisprendę pirkti, rašykite PM gib arba Skype gib-cat.