Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Vandalai

Unike's picture

Tauta skundžiasi vandalais, kurie klijuoja belekur klubo informaciją, gadindami svetimą turtą. Konkrečiai, kažkas kažką priklijavo ant kažkokio teatro brangaus tento. Skambino panelė, nugrandžiusi tą kažką, ir prašė „žiūrėti kur klijuoja“.

Žodžiu, padarom išvadas, kad neužtrauktume klubui nemalonės.

Klubą reklamuoti reikia pirmiausia todėl, kad dar neturime kritinės masės narių, kurie rinktųsi į smagius pasivažinėjimus. Tie pasivažinėjimai, savo ruožtu, yra geriausia klubo reklama. Išdiskutuota - nepamirštame!

Be vienračiavimo, pavieniui ar kartu, yra ir kitų priemonių sudominti žmones sportu. Lengviausia papasakoti, parodyti, išmokyti važiuoti vienračiu draugus ir pažįstamus. Unikeríai tikriausiai nepamiršta vienračio paminėti savo aplinkoj, deda nuorodas į unike.org internete ir po savo parašu emailé.

Skrajutės, plakatai ir panašiai gal ir yra veiksmingi, bet pageidautina, kad visokios leidybinės iniciatyvos būtų pirma pristatytos unike.org, kad, pirma, apie tai būtų žinoma mums patiems, ir antra, kad įvertintume kas ten skelbiama ar „klijuojama“. Pvz., vargu ar pritartume, jeigu „Unike“ reklamą puoštų plikaboba“, kad ir kaip efektinga tai būtų.

Cholerikas's picture

Agreed. Paciam teko matyti,

Agreed. Paciam teko matyti, nelabai patiko. Ir nusiskundimu is pazistamu gavau. Galvokit ka darot, o jei klijuojat betka betkur, tai savo namu langus apsiklijuokit ir ant kaktos uzsirasykit.

gib's picture

Ads

Inmeskit foto tų reklaminių šedevrų, jeigu kas mieste užmatys. Smalsu kas ten skelbiama.

Autorius

O gal geriau tegu pats autorius pasirodo su visais maketais reklamų...

gib's picture

Welcome

Taip, žinoma, pasitiksim su gėlėm ir antrankiais Grin

Tarakonaz's picture

va va

Mačiau ant varpinės Katedros aikštėj. Irgi stebėjaus kas čia klijuoja tuos "lipdukus". Norėjau įmesti jau anksčiau, bet pamiršau. Bet šiaip turiu nufotkinęs. Štai: http://img339.imageshack.us/img339/7914/image009wy.jpg jis nemažas visai... 30-40cm...

Smecta's picture

Dar vienas

Snd keliavau su drauge prie Pilaites ezeru, maciau toki pat prie Europos, autobusu stotelej. Na nera jis nei grazus nei didelis, bet visgi reklama - gal kazkas susidomes, manau klubui tik i nauda Grin

gib's picture

Ride More

Kas pamatęs prisimins ir grįžęs namo tikrins kas tas „Unike“? Tik idiotas. Klausimas ar čia daugiau tokių reikia. Grin

Verčiau dažniau važinėti, dėti čia įdomią informaciją ir platinti nuorodas į unike.org internete.

boruzius's picture

jei jau kita kart kam nezies

jei jau kita kart kam nezies rankos, tai bent jau koki dizainieri uz parankes pasiimkit, bo su tokiais tusinukais ir flomasteriais, tai ehhemm.. gedos nedarykit.
Ir kaip myneta. GERIAUSIA REKLAMA - GYVA ir ant VIENO RATO

predo's picture

Ojai

Kaip šūdinai, geriau P. Gražulį dėtų, o ne flomasterinius plakatėlius ar plikas "bobas" : )

SMAGIAI!

boruzius's picture

maziau paistalo - daugiau

maziau paistalo - daugiau veiksmo.
Meet'a darom, kol ziema neatejo.

gib's picture

Petriuks

Už bazarą jam galima ir vienračiu mostelt į zūbus, ne vandeniu. Bet ar verta? Anas gi nesupratų už ką.

Beje, jis moka plakatus pašyti:

Galėtų „Unike“ reklamuoti, bet tauta nori, kad tokie gamtos stebuklai įstatymus leistų.

kazkas stengesi darydamas

kazkas stengesi darydamas plakatus, paisydamas, gal ir nelabai sekmingai bet vistiek. O jus dabar peikiat i lik jis butu koks "fucking criminal". Zmogus stengesi del klubo, o jus pasiryze pakarti ji. dragiski kokie jus Smile

Tarakonaz's picture

...

Tai tu pateisini visokių popiergalių klijavimą ant Katedros bokšto? Jei žmogus stengėsi, norėjo gero, tai nereiškia, kad jo veiksmus reikia pateisinti. Nes jo veiksmai nėra geri Smile

trymas's picture

tomgnom

Tomgnom ir bus tas paisytojas...

nepateisinu as piesimo ant

nepateisinu as piesimo ant katedros boksto.
bet ir nepateisinu jusu smerkimo.

trymai

trymai <--- galvok ka kalbi. jau 2 men. kaip nevienraciuoju. jeigu reklamuociau kluba, tai biski oroginaliau tai padaryciau.