Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Kai pagauna paparaciai

boruzius's picture

Vakar, vazynejant netyciom pagavo Respublikos paparaciai, kuriems matyt puikiai pasirodziau, kaip "oru pranasas", kadangi po nuotrauka "FOTOAKIMIRKOS" skiltyje, radau antraste "Sinoptikai per Kalėdas prognozuoja šlapdribą" Smile

bluefire's picture

Kaip faina :)

Kaip faina Smile

gib's picture

Šlapdriba

Na, tuomet Kalėdoms per šlapdribą kas nors susilaužys koją, ranką…

Su kauke pagalvočiau, kad sharchanas, bet žinau, kad ne. Koks jausmas perlipus ant didesnio rato? Kaip per ledą ir sniegą rieda WTB Stout?

Puiki foto

Superinė foto Smile

Reiks ir man apie kaukę pagalvot. O kokie atsiliepimai apie kaukę? Verta?
____________________
skrendu ir važiuoju.

boruzius's picture

Terorizmas siais laikais

Terorizmas siais laikais ypac populiarus, be jo tik su nukritusia melyna nosim vaiksciot, tad hellovinine kauke "must have" reikalas tokiu oru.
O "ratas" perfect - tiek greicio tiek pramogu atveju. Ypac smagiai prasiblaskoma visokiais sunkeliais ir saknu takeliais. Per sniega, purva ir kt. netvirtumus eina, kaip traktorius, nors aisku jau teko slysti per leda, bet cia del to, kad ratas labai megsta rinkti sniega i save, tad vietomis prarandamas stabilumas - bet tada dar linksmiau ypac kai iki zemes tik vienas nulipimas.
- -
Del kaukes, tai cia kiekvienam pagal skoni. Pvz. man prie -10> ir daugiau, jau truputi truksta komforto, o jei isilu, tai visada gali pasikelti ir pasidaryt "madinga" kepure Smile Svarbiausia, kad lengvai kvepuotusi ir butu su visom "termo" savybemis.

gib's picture

Šventinės kaukės

Man tai buffó užtenka, kuriuo uždengiu kaklą, smakrą ir žandus. Šilumos užtenka ir dviračiuojant su vėju. Knyslę ir srėbtuvę laikau šaltyje, kad neapsnargliuočiau antstsnukio.

Cholerikas's picture

cia kuria diena pries nosi

cia kuria diena pries nosi per sankryza pramyne, galvojau sharchanas atsigavo, asirodo ne Smile kazkaip man rodos gana pertraukeles, jau 5 men neuzsedau, reik vaziuot pasiimt savo kh ir ziuret kas jam ten negerai, nes ner geriau kaip per leda leistis pilies gatve.