Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Klubo susitikimai Vilniuje

gib's picture

Brandinu dar kol kas žalią mintį pradėti klubo susitikimus Vilniuje, pvz., Vingio parke. Galima būtų daryti vasarą du kartus per mėnesį, pvz., kiekvieno mėnesio antrą antradienį 2·2 ir ketvirtą ketvirtadienį 4·4. Ten galima būtų pasimokyti vienas iš kito, pabandyti pavažiuoti kitokiu vienračiu ar dar ką. Kad nenuobodžiautų neratuoti draugai, galima būtų atsinešti boules (petanque).

Ar būtų norinčių?

Kenshis's picture

Gera ideja

Sveikintina ideja. Dar metai ir galesiu raguliariai lankytis klubo "Unike" susitikimuose Smile

gib's picture

Susitikimai

Gali pradėti daryti tokius susitikimus Ignalinoje. Pradžioj būtum vienas, bet gal dar kas susigundytų Wink

Važiuosi studijuoti į Vilnių?

Kenshis's picture

Studijos

Taip studijuoti ruosiuosi Vilniuje, ir arciau gimtojo kaimo, ir veiksmo manau daugiau butu. Beje labai keistai elgtis pradejo svaistikliu varztas, atrodo priverzi tikrai gerai, bet greit atsilaisvina ir pradeda svaistiklis klibet, hmz . . . keista.

gib's picture

Švaistikliai

Gerasdviratis patarė švaistiklius užkalti su kuvalda
O šiaip gali paskaityti Unicyclist Community, ten siūlo klijuoti su sriegio klijais ir kitų daiktų. Kaip suprantu, ne tau vienam atsisukinėja, vienračio švaistikliai yra stipriai prievartaujami, daugiau negu dviračio.

Skarotas's picture

Pribrendo

Mintis gera (ką ten gera, taip ir turėtu būti). Beje išlieka laiko klausimas (vakare po darbo...). Ir Gib, būtinai pimk ketvirtadienį savo Muni, bo pabandyt norisi.

gib's picture

Laikas

Siūlau daryti 19 val. Renginių kalendoriuje laikas jau paskelbtas. Žadu pasiimti savo abu muni, 20" ir 24", reikes tik sugalvoti kaip prie dviračio pririšti arba reiks vienu važiuoti, o kita rankoje vežti Wink

Skarotas's picture

Papuolėm ;)

Paskaitykit...

1. Vingio parkas vakarais tampa sporto turnyrų ir iškylų vieta
Sostinė / 2006 m. birželio 29 d.

gib's picture

Vingio parke

Girdėjau, kad vienračio nuotrauka atspausdinta. Gal kas gali nufotografuot tą straipsnį ir čia ar kur nors įdėt?

gib's picture

Sostinė

„Lietuvos ryto“ puslapiuose buvo Skaroto nuotrauka Nose Smile Skarai, sveikinu Grin Man linksmiausias yra po nuotrauka esantis tekstas, kurio čia nematyti: „Aplinkinius parke kartais stebina ir vienračių vairuotojai“.

Skarotas Paparazzi objektyve