Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Nuo ko pradėti

Norėčiau įsigyti vienaratį, kos variantas būtų tinkamiausias naujokui? Man yra 15m.

gib's picture

No Importa

Naujokui ar seniokui yra nesvarbu. Su bet kokiu važiuot tikrai išmoksi per savaitę. Galvok kaip norėsi važinėti. Jeigu po žaisti aikštelėje, daryti triukus imk freestyle'inį, tipo QU-AX 20" Professional arba Luxus, arba agresyviau ir per kliūtis - QU-AX 20" Cross arba Muni. Jeigu važinėjimui po miestą - imk didesnį ratą, pvz., 24", 26", 29". Jeigu daugiau miškais, kalnais, bekele, imk QU-AX 24", 29" arba ką nors iš Kris Holm. Yra dar 36" ratai turizmui. Aš važinėju atstumus keliais ir ne keliais 29" ratu, kuris man idealus, bet galėtų būti ir 24". Kaune šiandien ryt Hawaii daro 40 proc. nuolaidas viskam, ten turėtų būti vienračių - reta proga pigiai gaut.
predo's picture

Bankrotas

Gaila kad HE bankrotuoja, bet naudokitės proga išpirkti viską, ko reikia ; )

BedanciuS's picture

Uni

Siuo metu labai daug kas pardavineja unius ir tikrai siulau pirmaji imti naudota.

Gib'as labai teisingai parase , svarbiausia apsispresti kaip tu nori vazineti. Zinau , kad lb sunku isvis suprasti ko tu nori kai dar neturi unio tai pasedek valandele prie youtube.com ir galbut suprasi ko tu tikrai nori.

Jeigu negaila pinigu, su KH(Kris-Holm) ar K1(Koxx-one) galesi daryt labai daug ka, net freestile'int Wink

P.S. Aisku jeigu tikrai isdrysi imti uni freestile'ui , nes labai to nori ir netinginiausi mokytis(ko beveik niekas nesimoko is viso klubo , nes tai labai sunku) tai imk uni su plona padanga ( pvz. QU-AX pro )

marius's picture

K1

Jei galesi investuoti dar kelis simtus litu, rekomenduoju sita http://www.unike.org/node/714 .

Marius