Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

¡No pasarán!

gib's picture

Jau kurį laiką stebime, kad ekonominė krizė konkrečiai įspyrė ir šiknaratininkams į tarpukojį: veiklos jokios, mytai nevyksta, paskutiniai mochikanai (gal) važinėja pavieniui. Žodžiu - ragai!

Unike.org veša ratų pardavimas. Tikriausiai kompai, kibirai jau parduoti, dabar eilė atėjo mylimiausiems - kas vienratį stumia, kas sesę. Visiems - ramiai! Тaip turi būti. Iš klubo pasitrauks vieni, ateis kiti, liks kuriems uni ir širdis surezonavo. Tokių bus nedaug, bet daug ir nereikia. Kai dėl manęs, gali nė vieno daugiau nebūti.

Šiandien jodinėjau dviračiu Neries parke, užklydau į Bražuolės stovyklavietę. Palapinių laukas, vaikų tuntas ir vienas KH29 paremtas į pušį stovi. Maloni staigmena. Klausimas - kieno?

sharchanas's picture

nonono

nors ir retai, bet vazineja. ir parduot nesiruosia, no no no Smile

o mieste tai siaip matau periodiskai jaunima su 20" ratais.

ps gal kokio choleriko? ar nickan'o?

predo's picture

)-O

Na, aš kartais irgi išriedu. ; ) Reklamą dar vieną darėm, tai dar +1 kartas... Šiaip jo, itin retai.

Galvojau liepos pabaigoj į kokį gerą žygį išminti... Tarpinėje nakty į kokią pirtelę... Smagu būtų. : )

marius's picture

:)

Apie zygi as irgi galvojau, sita reikia prastumti.

gib's picture

Marathon

Galim padaryti ir be pirtelės. Reiktų bent kartą šią vasarą susibėgti į XC meet'ą, gal kokį maratoną pravažiuot. Daug žmonių nebūtų, galim į vieną dvi auto susigrūst, nulėkt į startą ir 42,195 km numint. Pusiaukelėj papietausim, labai nenusikalsim.

predo's picture

Būtų, jei būtų būtų

Jei būtų kokia nors trasa, kurios forma kaip žiedas daugmaž, Ok. Nereikėtų sukti galvos dėl grįžimo į tą pačią vietą kitu keliu. : ) Aš fiksuotuoju DUračiu minu minu vis, reikia VIENračiu pavažiuot... : ) Taigi dabar, manau, išsirinkti trasą reikia ; )

Tarakonaz's picture

Che

Retai, bet išlendu į viešumą su vienračiu. Va į Nidą važiuosiu pirmadienį, tai pasiimsiu. Buvau ir šiandien laukan išlindęs, bet ne su vienračiu, o su dviračiu, taigi taigi KH29 ne mano. Smile))

_____________________
blogas.

na, aš taip pat neapleidęs

na, aš taip pat neapleidęs savo rato. visgi dviračio normalaus nei vieno nebeturiu, tad vienaratis pasitarnauja. o šiaip buvau pas save kaime vieną išvyką padaręs - apvažiavau ratą apie 12 ar šiek tiek daugiau km. pirmoji mano ilgesnė kelionė.

BedanciuS's picture

VIP meetai

BedanciuS ir Sakalas tai pat dar nepamirsom unio( darom savo slaptus VIP meet'us) , i savaite po karta isvarom( na musu krize nelabai liecia) ;D

Pagaliau zmonija atsibudo , o tai tik tyla vyravo siam saite.

NickAn ir Gib'ai davai pradekit daryt meetus , vasaros vidurys , metas visiem pradeti rinktis ir rodyk ka mokam ! ( zinau , kad visi sakysit , kad pats kurk ir meet'us gali sukurti bet kas , bet jusu pareigos aukstesnes , tai man nekyla ranka meet'ui skelpt ;D )

P.S. Shv Jurgis taip pat vis dar islenda su uniui kartais ;D

predo's picture

Giedriau???

Giedriau, o tu ne Giedrius.s ar tai panasiai is GD forumo, kur colnago ar koki plentinuka atsirestauravo?

predo: ne, deja. esu aš ir

predo: ne, deja. esu aš ir ten užsiregistravęs, bet tokiu pačiu niku kaip ir čia, be to labai retai ten lankausi

Meet

Jau ir aš prisijungsiu prie muuuuuni...

Smecta's picture

nematau jokios krizes

Uoj geda, geda... Kaip galima apie krize sneket vienraciuojant? As bent 3-4 kartus per savaite vienraciuoju ir niekaip nepasisotinu (ir auku istroskusios krizes nepamaitinu). Zvaliau, zmones! Wink

O-{ Kaunietis>>>

Cholerikas's picture

Gib, maniskis maniskis ten

Gib, maniskis maniskis ten buvo. Visa savaite Brazuoleje su skautais praleidau, tai zinoma ir uni pasiemiau, pasidraskiau po miskus, nors tu vietu nepazistu. Gaila nesusimatem, dar ir ratuka prasuke butume. O siaip del aktyvumo vienaratininku tai liudeselis, jauciuosi daznai lyg vienintelis tebevazineciau, neretai sutinku vaziuodamas ka nors is klubo, bet visad pescius Smile

predo's picture

Nieko... : D

Nieko tokio, tuoj vėl reklama turėtų būti, greit atsiras norintis pasivažinėti : )

gib's picture

Commercial

Ko taip paslaptingai? Saviems galėtum detaliau anonsuoti reklamą Wink Beje, kas dabar žiūrit Tour de France per Eurosport galit kasdien matyti Columbia Sportsware reklamą su Dan Heaton:
BedanciuS's picture

Video

Ties 20sec primena Shv jurgi is aprangos ir vaziavimo stiliaus ;D

gib's picture

Triple

Šiandien grįždamas iš pasivažinėjimo žiūriu ir netikiu - eina BedanciuS, sakalas ir shv jurgis. Visi trys su KH20 - negali nepastebėt. Nuo dviejų iki septynių Vingio parke masturbavosi - tinginiams pavyzdys.

BedanciauSai, įsisuk stockinius KH pedalus ir tarnaus beveik amžinai. Visokie Magnesium'ai yra lengvi, bet trapūs.