Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Ir vėl...

NickAn's picture
2009-04-25 18:00
2009-04-25 19:00
Europe/Vilnius

Labas rytas mieli tautiečiai! Kažkaip kuo šiltesnis oras tuo labiau mane po visokiu darbu ir mokslu traukia važiuot į lauką vienračiaut Nose Smile O ištikruju gavau 20' rata su longneck'u (ačiū Gib'ui) ir vėl bandysiu važiuot ir žongliruot ar dar ką sugalvosiu. Kviečiu visus kas nori ir netingi rytoj į katedros aikštę 18 val. Rytoj jei pavyks ateis vienas žonglierius Wink jis nori išmokt važiuot tad manau turetu but idomu.

P.S. Žonglieriai meet'inasi antradieniais Sereikiškiu parke. Kviečia visus pažiuret ir žadėjo pamokynt (bet aš antradieniais moksluose iki liepos menesio Nose Sad )

P.P.S. Rytoj reikia butinai pajamt fotoaparatą Nose Wink

Gerda's picture

[[;

Pasistengsiu ateit. [[;

manau

manau kad atvaziuosiu

Gerda's picture

;DD

Lauksim. ;DD

Gerda's picture

Niu?

Tai ko visi taip pasišiukšlinot? ;DD Tik Nikolajus ir Kazimieras buvo. Kitą kartą laukiam visų kitų. ;DD

NickAn's picture

Gerrrras

Labas vakaras Nose Smile Meet'as buvo JĖGA! Ačiū visiem kas buvo. Iš mano fotoaparato geru nuotraku nelabai gavosi. Tik Gerda ir Sakalas maždaug gerai. Kitos foto tai šiap Nose Wink Pamatem gerai žongliruojančiu žmonių kurie pabandė suprast kas yra uni. Buvo tikrai smagu.
P.S. Gerda duok fotkiu iš savo fotiko Nose Wink

Gerda's picture

Skype

Tai parašyk man į skype. [[;

:DDD

Сам танцую, сам паю, сам билеты продаю… Nose Grin

Ghah's picture

wep wepee

Labai dekoju uz meeta ir sorry Nikolajau , kad tavo kh pastoviai buvo pas mane , bet tas daikciukas yra nerealus Grin ir Kazi aciu uz pamokymus ... Aciu visiems , buvo linksma...tikiuosi ir kita savaitgali taip pasitusinsim Grin

Gerda's picture

Aš irgi

Aš taip pat tikiuosi. [[;