Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Pritryne :|

Kenshis's picture

Nuo pernelyg dazno sokinejimo "seat in", ir liaudiskai sakant "trepojimosi" sedynes krastai pritryne vidine slaunu puse. Dabar persti ir siaip labai nemalonus jausmas. Gal kam taip buvo ?
Reiks kazka sumastyt, nepatogu . . .
Gib, kaip tavo sedyne, problemu tokiu nekelia ? Smile

gib's picture

Tarpukojis

O man nepritynė, nes aš per daug nešokinėju. Tačiau kai pasitreniruoju šokinėti, vidinė šlaunų pusė iš tiesų pakaista, bet iki perštėjimo nevarau. Manau mažiau perštėtų, jeigu tarp balno ir kelnių mažesnė trintis būtų, bet visiškai išvengti trinties neįmanoma, nes taip jau yra, tokia fizika. Gal jau moki „seat in front“? Taip ir netrina, ir pašokti aukščiau gali.

Beje, mano vidinė šlaunų pusė konkrečiai patrinta dviračio balno. Dabar ant vienračio ir dviračio nė nebandau važiuoti be dviratininko šortų, nebent tik trumpai pažaičiu namuose ar prie namų.

Kenshis's picture

mhm

Jau truputi pramokau "seat in front" tik dar reiks balansa atidirbt, nes dar lapatuoja truputi. Aha, kiek kainuoja dviratininko sortai ir kuo jie ipatingi (privalumai).

gib's picture

Short'ai

Dviratininko short'ai ypatingi tuo, kad turi įsiūtą pampers'ą, kuris neleidžia kelnėms susiraukšlėti ir pritirinti intymių vietų. Be to jie gaminami iš sintetinio prakaitą garinančio audinio ir paprastai aerodinamiškai aptempia kojas – nestabdo. Kai su petnešom (kombinezonas), tai dar ir nespaudžia pilvo – geriau kvepuoti Wink Kainuoja konkrečiai, mažiau 100 Lt retai rasi, nebent naudotų draubužių „Humana“ tipo pardoškese.

Pažanga! Aš SIF tik po kelių menesių bandyt pradėjau, o pusiausvyrą dar tobulint ir tobulint.

Cycling Shorts

predo's picture

Pritrynimas

Man tas pats. Vidinė šlaunų pusė nemažai nutrinta. Bet gerai tas, kad prie stulpo ar etc. pakilnoju minkštą vieta, kol patogiai atsisėdu. Tada mano sėdynė įsitaiso ties balno pradžia. Tokiu būdu nieko nebetrina ir "kai ko" visiskai nespaudzia. Tai toks sėdėjimo būdas ir vadinasi SEAT in FRONT?

gib's picture

SIF

Nea Grin Toks sėdėjimo būdas greičiau būtų vadinamas butt-in-front. Seat-in-front yra ne sėdėjimas, balno laikymas ranka priekyje savęs.

Mažiau trina kai išmoksti gerai atsisėsti ir kirkšnies oda prisitaiko. Aišku, jeigu šokinėsi su medvilniniais „šeimyniniais“ apatiniais, prakaituosi kaip arklys ir nesiprausi po savaitę, tai būtinai oda nueis arba gausi šunvotę ar grybelį.

Skarotas's picture

Pabandysiu

Pabandysiu parodyti Seat In Front (SIF) per ateinantį meet'a (jau šiek tiek pramokau), beje dar nauja mount'a, nes kaip supratau čia mano specializacija Nose Wink ...jei pavyks.