Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Sniegas ratams

gib's picture

Tai ką, e-uniker'iai, panašu, kad prie savo kompų kaip meškinai žiemos miegu snaudžiat, net nepastebit kokias nerealias sąlygas pasivėžint gamta duoda. Atsiliepkit kam būtų noro kitą savaitgalį (2009-02-21/22) bent simboliškai ratuką per sniegą pasukti. Man geriausia šeštadienį kuo anksčiau ir iki pietų.

Šiandien 20+ km pėstute po Vilnių sulaksčiau, su mobilka paspragsėjau:

NickAn's picture

Jup jup jou jupi hej jupi jou

Kiek suprantu si sestadieni dauguma liaudes dirbs uz penktadieni ir man nebus mokslu. Tai reiskia kad as su mielu noru prisijungsiu. Ratuka galim pasukt parkeli kokiam ar pvz antakalnio miske ar dar kur nors. Reikia tik susitart del laiko.

Cholerikas's picture

vakar perpiet jau svajojau

vakar perpiet jau svajojau kaip nakti praleksiu pro centra, bet nesustojus snigt, prisnigo kiek perdaug, o siandien kiekvienoj perejoj jau balos telkso nemazos, tad neaisku kaip oras bus kita savaitgali. Bet jei dirbt nereiks, zinoma pasijungsiu Smile

gib's picture

Kitąkart

Patikslinimas: neplanuotai šį savaitgalį būsiu užsiėmęs šventėmis šeimoje ir nebegalėsiu sudalyvaut. (Nieko, dar po savaitės pajodinėsiu prie Šventosios upės.) Jei jūsų noras neatauš, tikiuosi pasidarysite event'ą. Sėkmės.