Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Galimybe pasireiksti

sharchanas's picture

15minuciu perskaiciau, kad cituoju:

„Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ Žmonių programos fondas skatina vilniečius, kurie pagal savo pomėgius yra susibūrę į bendruomenes, kurti ir įgyvendinti idėjas.

Kol vieni projektai jau įgyvendinami, kitų laimėtojai dar aiškinami.

„Žmonių programos fondo programa išsiskiria tuo, jog skatina kurti ne menininkus, o paprastus vilniečius. Be to, mūsų fondas gerokai praplečia bendruomenės sąvoką, į ją įtraukdamas ne tik juridiškai įregistruotas bendruomenes, bet ir kiekvieną bendrų interesų siejamą grupę – moksleivius ar mokytojus, kiemo gyventojus ar kaimynus, riedlenčių sporto gerbėjus ar dviračių aistruolius. Tad kreiptis dėl paramos ir gauti finansavimą gali bendraminčiai, kuriems kiti fondai greičiausiai užvertų duris“, – pasakojo L.Gikaras.

Mazu is sudo galim gruda isspaust? Tik nesugalvoju ka cia sumascius

predo's picture

Parama

Na, realiai tuos pinigus svetainės išlaikymui galėtume panaudoti. Kam dar? Dalių juk mum nepripirks. : ) O šiaip, jei apsijami šituo reikalu, aš nieko prieš.

sharchanas's picture

!

as ne leidimo prasiau, o ideju

NickAn's picture

idejos...

Stipriai nemuskit bet... galima panaudot aprangai, galim reklamai.

Herro's picture

Vienas®

Važiuok vienu® ne vienas!

Galbūt pavasariop būtų galima padaryti kokį nors vienratininkų parodomąjį susivažiavimą kur nors gerai matomoj vietoj - būtų kaip viešas renginys mieste, nes šiaip sau gal tos paramos nedalija? Parodyt, kas ką moka, kokias nors rungtis susigalvoti. O paramos prašyti skelbimams apie tai, prizams išdrįsusiems pabandyti ir pan., dalyvių marškinėliams. Išsiuntinėti pranešimus visokiems tinklalapiams (balsas.lt, alfa.lt, lrytas.lt ir t.t.) nieko nekainuoja, galbūt ateitų, pafilmuotų, paskelbtų. Turiu galvoj ne kokį nors grandiozinį renginį, o "pagerintą meetą" (ar kelis tokius), kuris būtų ir reklama, ir atrakcija.

Čia tik pasiūlymas.

predo's picture

Na

Čierkanai, o ar aš leidimą daviau? Aš pasiūliau, kad svetainės išlaikymą finansuoti galima būtų. Na, apie didesnius pagerintus meetus turiu idėjų ir jas vykdau, tačiau vien tik savo klubo reklamą galima vykdyti iš VEKS pinigų. NickAn turėtų tvarkyti piniginius reikalus, jei atsisakys, teužsiima sharchanas. Ko gero, geriausia idėja būtų susirasti dj (Pažįstu drambabeiserių :DDDD. Tarakonazai, nepyk.) Maždaug palaikoma stylish atmosfera, mes rodom kažkokias rungtis, darome varžybas pagal http://www.unicyclist.org/cont/levels.cfm and so on. Tie, kurie bandys važiuoti ir jiem seksis geriausia, gaus marškinėlius and so on. Manau, būtų gražu visiems palietusiems vienratį kažką duoti, taigi siūlau pasidomėti, kur gaminamos pigiausios kaklajuostės, tada dar galima nebrangiai būtų ženkliukus pagaminti. Turiu pažinčių. Taigi siūlykit, ar kaklajuostes, ar ženkliukus, ar dar ką nors. Palyginimui: maikonas 25 Lt, didesnis kiekis kiek pigiau būtų. Ženkliukas vos po porą litų už vienetą. Galim greit brukstelt sąmatą, o tada kažkas oficialiai kreipsis. Bet kad tas VEKS jau visai užsiraukęs, iššvaistęs pinigus... : /