Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Ime Munaa (aka Imam Muni)

gib's picture
2008-11-01 12:00
Etc/GMT+3

P.S.: Pradėsim Katedros a. Orą be lietaus pažadu Wink

2008 m. lapkričio 1 d., šeštadienį, imam muni. Pradėsim 12 val., kai visi jau bus išsimiegoję, o vietą ir kelią prašom siūlyt.

Kol prosenelė buvo gyva porą kart buvau nuvažiavęs kaiman kur kalba suomiškai. Nežinodamas prasmės įsiminiau dvi frazes. Pirma buvo „tulla tanne“, kuria mane modami šaukdavo iš anapus gatvės vaikai su kansarais dantyse. Antra buvo „ime munaa“, kuria anie mane nuvarydavo, bet man visai patikdavo taip bėgioti basom pirmyn ir atgal. Neseniai Googlėj išsiverčiau. Pirma reiškia „ateik čia“, o antra - „imk muni“.

BedanciuS's picture

Muni

I'll be there Wink

marius's picture

Muni

I'll be there Wink

http://www.alfa.lt/straipsnis

predo's picture

Dude

Šį straipsnį parašė Egis iš "Veloklinikos". Buvau pas jį, kai rašė Grin

marius's picture

Trasike

Siulau vaziuot link Puckoriu atodangos - pasigrozesite gamta bei isbandysite legendine Mariaus ir Predo downhill'o trasike.

Su Predo viena karta vaziavom iki ten nuo katedros. Gaunasi taip: nuo katedros minam iki olandu kalno, uzkylam i ji, tada ten kur yra didelis zenklas su uzrasu "BELMONTAS" pasukam i nedidele gatvele kuri vadinasi Belmonto g. Ja numinam iki pat belmonto. Nuo ten yra smagus pazintinis pesciuju takas kuriuo vaziuojame iki atodangos. Iveikiam daug laiptuku, isbandom downhill'a ir skaudanciais uzpakaliais vaziuojam atgal. Wink

Kas turi geresniu pasiulymu? Cool

Rock Out

gib's picture

Jamam

Man tinka. Tuomet galim tiktis Katedraikštėj. Kad ir kokiu keliu važiuosim Balmontan, vis viena daugumai pro centrą teks.

NickAn's picture

Marius first

Norejau pasiulyt trasike salia... Antakalnio miske bet jei Marius spejo pirmas reiskia varom per belmontina... bet man su 29 nelabai downhill'as isejs daugiau peskom vaiksciuosiu

marius's picture

Marius ir tik Marius

Traukinys si***** nelaukia, taip sakant. Grin

NickAn'as netaip suprato. Downhill'as yra tik pacioj pabaigoj, ant puckoriu atodangos.

Rock Out

gib's picture

Antkalnis

Žiema ilga, dar išnaršysim antakalnį. Šį kartą lengvai pasivažinėsim, nes reikia formą atgauti. Jeigu bus noro, galima bus ir į Dvarčionių botanikos sodą palėk ir grįžt pro Antakalnį. Pažiūrėsim kiek sveikatos ir noro bus.

BedanciuS's picture

Puckoriu atodanga

Nu bliamba , kaip sunku ir tyngisi VAZIUOTI su '20'-uku , gal geriau tada susitarkim , kad tokia ir tokia h susitinkam belmonto aisktelei(P)

Beje , as tai buvau susiplanaves , kad vaziuosim senaja trasike , lb jos pasiilgau ir noriu...

Tai vat , dabar net nezinau ar atvarysiu ;(

predo's picture

VOJAI

Na, mūsų trasikė gerulė, tačiau nepažadu, kad įveikinėsiu ją. Grin Prisiš**ti ten galima.

gib's picture

Bunkeris

Šian buvom keturiese: El Presidente NickAn, vytaz, gib ir marius nuo Belmonto. Gavos asfaltuni, negu muni, bet tris valandas pavažinėjom. Radom požeminį bunkerį, pro vieną skylė įlindom, pro kitą už keliasdešimt metrų išlindom. Sugalvojom važiuot į Antakalnį žiūrėt kitų bunkerių pagal schemą, bet gib kojos sausgyslė tradiciškai rudenį sušalo ir teko grįžt. Reiks šildantį lubrikantą nusipirkti.

Kitąkart varom Antakalnin, gidas - NickAn Wink