Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Utenos Maratonas

Cholerikas's picture
2008-09-14
2008-09-14
Etc/GMT+3

Sveiki, senai bematyti, neskaitant tu ka kartais tenka mieste sutikti. Taigi ar galvojate kas nors apie Utenos maratona? Nors neisivaizduoju kaip jie vyksta ir kas ten per velnias buna, panasu kad gali tekti sudalyvauti su visais savo skaudanciais kaulais nesilaujanciu nuovargiu ir girgzdanciu uni Smile vienas ratas 28km, bus idomu isbandyti savo jegas, ypatingai tiek nevazinejus, dar dabar stabiliai nepamenu kaip vaziuoti... Butu smagu jei kas nors sugalvotu prisijungti. O jei ne, gal visgi kas galetu hidropacka ir salma paskolinti, o tai dar kluba atstovaudamas griusiu nuo dehidratacijos ir kakta prasimusiu, ot tai geda but... Grin lauksiu atsakymu.

gib's picture

Marathon

Cholorikas yra žvėris! Palaikau ir prasitarsiu, kad yra šiokia tokia tikimybė, jog ir aš atvažiuosiu į startą. Būsiu kaime apie 12 km nuo Utenos ir planuoju užlipti ant dviračio ekskursijai. Maratono nevažiuosiu, tik pažiūrėsiu veiksmą.

Galiu paskolinti savo seną šalmą. Mano hydropacko pūslei yra ate ir aš patarčiau tiesiog pasiimti gertuvę, nes trasoje tikrai turėsi sustoti ir bus laiko gurkštelėt.

Žodžiu, paskypenk.

nors pats esu uteniškis,

nors pats esu uteniškis, bet deja nepavyks nei su dviračiu nei su vienaračiu sudalyvaut...viena, dėl to kad šalmo neturiu, o kita, tai savaitgalis užimtas, taip kad deja neteks, nors labai norėčiau

gib's picture

Change

Pasikeitė planai, į kaimą nevažiuojam, starte nebūsiu. Cholerai didelės sėkmės.

Cholerikas's picture

Maratonas padarytas :) 28km

Maratonas padarytas Smile 28km - 2h 14min, kojos siandien medines bisk, bet nieko. Siaip tikejausi baisiau, pravaziavus 15km neabejojau, kad baigsiu. Trasa tai tokia dviprasmiska, auksciu amplitude nedidele bet vienaraciams tikrai netinkama, dayg zvyrkeliu duobetu kas 10cm, tai 3km vaziuoji kaip ant adatu, pastovi amortizacija ir itampa, tai pakankamai sunku. Kaikur isvis per ganyklas i kalna reikejo mint. Miskuose daug smelio tai ratas klimpo. Eigoje vaziuodamas aplenkiau apie 5 dviratininkus, neskaitant tu kas jau nebevaziavo, nors bendroje iskaitoje rodo kad aplenkiau tik 3, vienas is ju nebaige. Pirmas planinis sustojimas pravaziavus mazdaug 7km, nes jau viskas nutirpe buvo, pirmas UPD po kokiu 10ies. Realiai eiti niekur neteko praktiskai, nebent i kalniuka uzsoliuot smeleta, kur ratas fiziskai jau nebesukimba su danga. Pirmieji varzovai elito klases (56km) aplenke likus 7km iki pirmo rato pabaigos, daugiau nei pusei ju to taip ir nepavyko padaryti, nors xebra nesasi tikrai nerealiais greiciais. Smagiausia buvo, kai finisuojant visi ploti pradejo, nors pries starta tai juokesi visi Smile Fotkino kas galejo, ir dalyviai, ir ziurovai, ir kaimieciai trasoje Smile Apibendrinant buvo tikrai smagu, pakankamai sunku, trasa nepalanki ir nuobodoka vienaraciams, padanga netinkama. Reiks kitamet sudalyvauti.... Arba Tartu Grin

BedanciuS's picture

Cholerikai

Dideli sveikinimai , is tavo pasakojimo pradejau pavydet , kad as nevariau Tongue

P.S. Koks tavo unio ratas ( '20'/'24' ) ?

Cholerikas's picture

29

29

gib's picture

Award

Cholerai medalis! Už ryžtą sudalyvauti vienam tarp svetimų. Dingai, maniau nedalyvausi.

Gal KH29 iš mart ėmei? Ar Cross 29 iš GD? O gal trečias variantas?

Kameros aišku neturėjai, foto nėra.

Cholerikas's picture

is Mart paemiau. Foto tai

is Mart paemiau. Foto tai mtb.lt kruvos buvo ar kazkur panasiai. Dabar liudesys man, nes pasirodo praduriau kamera tai tuscias ratas dabar stovi o klijuot laiko ner.