Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Didžiausia (skaudžiausia) trauma, patirta besivažinėjant vienračiu.

Zickus.uni's picture

Aš važinėju jau netgi apie šešis mėnesius ( oho !) ir dar (ačiū Dievui Smile) nesu patyręs ypatingai smarkių traumų . Tad pagalvojau gal aš koks laimės kūdikis, ar vis dėl to vienratinimas toksai nepavojingas Smile?
P.S. ( prisiminaiu vieną traumą bet ji nesiskaito , nes dar nemokėjau važiuot , tai taip dribau ant "subinkaulio" , kad nei sėdėt nei vaikščiot pora dienų negalėjau . Brr..)

marius's picture

Trauma

Dideliu traumu nesu turejes. Kogero pati didziausia buvo kai pasitempiau koja, 2 savaites negalejau vazinet. O daugiau tai tik smulkus sutrenkimai ir pns. Wink

BedanciuS's picture

Trauma

Dideliu traumu nesu turejas , db turiu viena is didziausiu( koja isidauziau ) , matet foto mano blog'e , tik tiek. Smile

AiVoras's picture

Trauma

Na, mano didžiausia ir skaudžiausia trauma, tai kai važiuojant greit ir šokant nuo laiptų kankolai netaip pakrypo. Grin Savaitę nešokinėjau po to.

NickAn's picture

Trauma

Vaziuojant velai vakare dribau viena karta ir sumusiau ir taip nesveika riesa bet uzlipau vel ir pravaziavus 100 metru vel dribau ant kito rieso ir alkunes nubrozdinau. Del traumoto rieso, pirmo, paskui variau i lazdynus bet ten pasake kad jei po dveju savaiciu nepraeis tai tada reikes daryt daug nuotrauku rentgeno ir paleido. Kazkur po dveju savaiciu ir praejo bet del riesu pirkau KH pirstines. Dabar patenkintas. Ir manau uni ride'as nera pavojingas reikia tik protingai viska daryt. Del sokinejimu ir truku tai respecta visiem kurie moka ir mokinasi toliau ir sveikatos Jums tikrai Smile

predo's picture

Superman

Kai važinėjuosi, stengiuosi ignoruoti skausmą. Buvau daug kartų ant nugaros kritęs ir t.t., tačiau po kažkiek laiko aprimdavo skausmas ir tęsdavau važinėjimąsi. Šiaip prie Bastėjos buvau gerai užtaikęs su šikna pro dilgėlaites į akmenį, bet kritau su viena šiknapuse, tai tik labiau raumenį sumušiauienas iš tų daugelio. Grin Pvz.: kas buvo DRT antrame filmavime, tai matė, kaip ant nugaros pagavau blyną. Grin Čia vienas iš tų daugelio.

Ai, dar su kairiuoju riešu problemos. Kol nuo laiptų nenuskrendu, tol būna ok, bet vat su štangom ant bicepso dirbant ar šiaip stipriau nukritus, jaučiasi, kad kažkas nivmieste.

Cholerikas's picture

Panires riesas, nubrozdinimu

Panires riesas, nubrozdinimu belekiek, mokantis mountint gerai nugara sutrenkta, pradejus munint teskiausi taip, kad kokias 5min gulejau miskuose negaledamas atsistot. Asilas su automobiliu buvo trinkteles per kojas. Per meeta ziema nuo taurakalnio kazkada gerai nusivarciau Smile

gib's picture

Injury

Važinėdamas vienračiu nesu patyręs visiškai nieko reikšmingo, keli blauzdų nubrozdinimai pedalų dygliais. Tačiau didžiausia gyvenime fizinė trauma paskatino įsigyti vienratį. Trumpai, važiuodamas dviračiu susilaužiau ranką ir kurį laiką negalėjau laikyti vairo. Nusipirkau vienratį! Apie tai kalbėta draugiškame forume.

Nuotraukoj mano mokymosi poligonas kaime. Dešinė ranka su SixSixOne apsauga, kairė - su Greitosios pagalbos ligoninės.