Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

VAP/S · 2008 – Vilniaus apylinkių parkai savaitgaliais

sharchanas's picture

Žiūrint kaip už lango gražiai šviečia saulutė nesusilaikiau ir GD forume sukūriau temą apie
Vilniaus apylinkių parkus savaitgaliais 2008
.

Jei neklystu, tai is unike.org dalyvaujam Gib, Mart ir aš, bet šįmet gal atsiras daugiau unikerių norinčių pasijungti, o gal net pagaliau sudalyvauti ir su vienračiais pagaliau. Kas važiavo tas žino, kad galima tikėtis nuotykių, daug geros nuotaikos ir gražių Lietuvėlės vaizdų.

Taip, kad laukiam atidarymo ir naujų veidų.

NickAn's picture

Hmm

Perskaiciau pristatyma ir pradejau galvot apie:
1. min 60 km su vienraciu yra DAUG bent jau man ir bent kolkas
2. Startas nuo GD shop'o irgi yra keistas nes dar reikes mint nors ir iki antakalnio parko ar nemencines ar verkiu. Ne geriau jau vietoj susitikt (kalbama apie vienratininkus nes su dviraciu klausimo ne butu)
3. Oras keiciasi gana greitai ir ne faktas kad pvz. sestadieni bus geras nes jei lys ar "slapdirbiaus" tai su uni jau nebus to malonumo vaziuot.
4. Uni'kerio vidutinis greitis yra mazesnis kaip jis ten bevaziuotu ar tures kantrybes kolegos dviratininkai laukt mazo nurelio vienratininku?

Kolkas tiek...

P.S. Sharchanai nepyk, as ne pries bet noreciau jaust malonuma nuo zygio Smile Butum paskelbus "Dirty cross" viskas butu aisku is pavadinimo Grin

sharchanas's picture

ne

kalega ne taip supratote. cia apie dviracius kalba eina Wink o del uni tai pernai metais nekart nebuvo vaziavusiu su uni. jeigu vaziuoji su uni, tai susitinki tam taske kuri pamatyt nori. cia placiau gib galetu papasakot Wink

NickAn's picture

Cituoju: "bet šįmet gal

Cituoju: "bet šįmet gal atsiras daugiau unikerių norinčių pasijungti, o gal net pagaliau sudalyvauti ir su vienračiais pagaliau." Vat butent po sitos frazes kalusimai ir atsirado... Anyway laukiam kitu komentaru ir Gib'o istoriju Smile

gib's picture

VAP/S · 2008

Taip, jau pats laikas pradėti naują sezoną (temą) kai tokios žiemos!

Kiek pamenu vienračių ir dviračių bendrų pasivažinėjimų VAP/S nebuvo, tačiau iš principo tai įmanoma ir buvo planuota. Pvz., kol dviračiai važiuoja į lankytiną vietą apylinkių parke, Uniker'iai gali ten nuvykti automobiliu ir sėkmingai važinėti, o po to koks nors bendras veiksmas: įdomybių apžiūrėjimas, pietūs, maudynės ar pirtis.

Nors aišku VAP/S yra sugalvota labiau dviračiams, turint galvoje, kad daug vienratininkų taip pat yra ir dviratininkai.

VAP/S sezoną kaip visada siūlau pradėti nuo trumpų vienadienių kelionių po artimus parkus: Verkių ar Pavilnių. Pvz., kokį savaitgalį galim drąsiai varyti į Pučkorius (Belmontą), apvažiuoti pėsčiųjų taką (be paklydimų ir vaikščiojimo geležinkeliu kaip praeitą kartą. Pavasarį, kai tauta plauks valtimis patvinusia Dūkšta, galėsim varyti ten pažiūrėti ir pasivažinėti aplink piliakalnius.

Herro's picture

2 ratai

O dviračiai turi būti labai "kieti", kad atlaikytų jūsų žygius ir žygelius? Turiu tokį standartinį gražiai sau po parkus ar miestą važinėt, be jokių ten amortizatorių ir pan. Nesubyrėtų? Wink

gib's picture

Rigid

Nesubyrėtų, jeigu tvarkingas. Turizmui geriausias dviratis yra be amortizatorių. Kitokio nė nepirkčiau dabar.