Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Tires

predo's picture

Gal kas nors suinteresuotas padangų review'ais?

Štai jums LT verija Grin pačios plačiausios 29" padangos lengvam purvui ir asfaltui.

WTB Weirwolf LT 29x2.55

Jei ir yra platesnių padangų, tai širdingai atsiprašau už klaidingą informaciją Nose Wink.

Man, asmeniškai, pasirodė gana puiku, kad galima guldyti ant posūkių dėl pakankamai tinkamo šonino protektoriaus. Tiesa, vidurinis protektorius kiek skystokai atrodo, bet, turint omeny padangos paskirtį, atrodo pakankamai neblogai.

Ką manote jūs?

gib's picture

Padangos

Šita padanga yra tikrai stora ir gal storiausia. Tiesa yra 29" skersmens Surly Endomorph 3.7" padanga, velkama ant 26" ratlankio. Ten yra visiškas monstras, kuriam reikia specialaus rėmo. Šitos, kaip ir kitų 29" padangų problema yra ploni šonai, kurie nelabai tinka šokinėjimui. Šitos padangos yra gaminamos 29" MTB/XC dviračiams, todėl stengiamasi jas gaminti lengvas šonų sąskaita. Tačiau mūsų kraštuose šitos padangos visai geros: kalnų nėra ir su 29" vienračiu didžiausi hop/drop'ai būna miesto šaligatvių borteliai. Man, nevažinėjančiam ekstremaliai, Kenda Klaw XT 29x1.95" ar 29x2.1" ir Schwalbe Big Apple 28x2.35", komplektuojamos su KH29, laiko puikiai.

predo's picture

Komplektavimas

O, tarkim, KH 29", kurie atkeliauja Lietuvon, dėžėse bus su abiem padangom, ar viena iš jų?

gib's picture

KH29

Mano 2007 m. pradžios KH29 buvo komplektuojamas su dviem padangom. Dabar nežinau, šią savaitę bus aišku. Buvo minčių Klaw 1.95" keisti į Nevagal 2.2". Net jeigu bus ir viena Nevagal padanga, manau, vis viena tai bus pagerinimas, lyginant su Klaw.

BedanciuS's picture

Ar galima

As turiu uni 20 ratlankiu vazinetis po gatves ir pns...
O ar galima uzsideti man padanga skirta vazineti per miskus , nes ji gi daug didesne(storesne) Tongue gal netilps ?!

predo's picture

Padanga

Kuo storesnė padanga - tuo didesnių švaistiklių reikia. Tai pasijunta staigesniuose posūkiuose. Taigi tau nelabai ir apsimoka dėtis labai storą. Geriausia daryti taip, kaip aš, benyto ar dar kas nors: nusiperki ta CST už keliolika litų (jų pasirinkimas gan nemažas, jei dar ne visos išpirktos), tada ją vietoj buvusios uždedi ir priputi, kad būtų šiek tiek minkšta. Tada pats geriausias sukibimas, kokį ant 20" galima pasiūlyti. Aišku, nauji cross'ai su 20" ratlankiu turi storą muni padangą, bet neapsimoka tokią siųstis ar pirktis, nes kainuos daugiau ir šiaip gali būti kiek nepatogu. Kai aš ant savo luxus'o užsidėjau CST race'inių BMX padangą, tai iš pradžių buvo sunku pavažiuoti, nes labai pripratau prie kietos Maxxis Hookworm. Grin

NickAn's picture

Reikia padangikes

Turiu QU-AX Standart 24'' ir pastebejau kad stockine padanga jau vienoj vietoj patrinta normaliai ne iki kordo dar bet jau manau greitai bus. Tai va noreciau pakeist i kokia geresne. Klausimai tokie: kokia geriau paimt jei vazineju daugiau asfaltu ir trupuciuka parko takeliais, kiek tai kainuos ir kiek laiko uzima pats pakeitimo procesas? Aciu uz atsakymus

Tarakonaz's picture

Holy Roller

Siūlau Maxxis Holy Roller. Puiki padanga. Pats tokią turiu. Pas GD kainuoja 89 litus. Pakeisti gali pats arba tau gali pakeisti GD meistrai už kelis litus.

fanas's picture

jo

Holy roller rulez, net per sniegą visai gerai eina. Visai kitas, daug malonesnis važiavimas bus su ja. Tik tau dar reikės kitos kameros, nes ta standart per siaura. Siūlau nusipirkt kokią dh kamerą, nors ji sunkesnė, bet nebus baimės prakirst važiuojant ant mažiau atmosferų.
Šiaip dar gali pabandyt Kenda K-Rad, iš emės labai panaši. Kažkas GD forume pardavinėja už pigiai.

gib's picture

Tire

Storasienių DH 24" Made in Taiwan kamerų po 20 Lt turiu kelias, jeigu kam reikia.

Jeigu žiemą ir per šlapią purvą nevažinėsi, tai dar gali ir Maxxis Hookworm imt, dar geriau ant asfalto. Aš su slick'u Schwalbe Big Apple važinėju ir miškais kai sausa, dar neslydau taip, kad griūčiau Wink

NickAn's picture

Tada domina kaina ir kada

Tada domina kaina ir kada galima gaut? Cool

gib's picture

Padanga

Jeigu klausi apie kamera, kaina parašiau aukščiau (20 Lt). Padangą gali gauti „Geram dviratyje“. Arba gali naują Hookworm imt iš manęs, žiemą sau vieną pirkau, bet nė karto neužsidėjau. Padanga kainuoja 85 Lt arba padanga ir kamera už 100 Lt. Gali gaut nors šiandien, jeigu nelis vakare važiuosiu dviračiu pasportuoti, galėčiau kur nors arčiau privežti.

Tarakonaz's picture

Padugnės/Padangos

Viską lėtai ir aiškiai parašysiu. Pas mane yra 24" ratas su Qu-Ax Standart (jis tipo siauresnis už Qu-Ax Cross ar Qu-Ax Muni rėmus???) rėmu ir KH XC ratlankiu. Dabar uždėta Holy Roller 24x2,4 padanga... Tai vat galvoju... Ar tas antras skaičiukas (2,4) nurodo padangos aukštį, ar plotį? Jeigu plotį, tai gal visgi tilptų į mano rėmą 3,0? Čia būtų svajonės išsipildymas. Ar visgi man svajones teks pamiršti??? Būtų neblogai, jei atsakytų tie, kurie tiksliausiai žino (pirmoj vietoj Gib, aišku).

_____________________
lux.sit.blog.

gib's picture

Tire

Skaičius 2,4 yra padangos storis coliais. Iš pločio padanga tilps į tavo rėmą, bet gali neužtekti rėmo aukščio. Duro Wildlife Leopard kaip ant QU-AX Cross ar Kris Holm KH24 tikrai netelpa į Standard rėmą. Gali rėmą keisti, dabar nėra, bet galima užsakyti. Tiesa, turiu savo naudotą aliumininį Cross rėmą, jeigu kam reikia.

Tarakonaz's picture

Rėmas

Kiek kainuotų rėmas (Qu-Ax Cross ir Qu-Ax Muni, jei jie skiriasi)? Rėmų pločiai tokie patys kaip Standart, nereiks keist pvz stebulės ar dar ko? Ar būna aliumininiai rėmai juodi? Gal yra minčių ką daryt su Qu-Ax Standart rėmu? Pakeitus rėmą man tikrai tiktų pvz Dyno Fireball padanga? Ar nebūtų taip, kad ratlankis per siauras tada būtų? Va, kiek klausimų. Wink

_____________________
lux.sit.blog.

gib's picture

Forks

QU-AX Muni turi Magura stabdžių laikiklį, Cross - ne. Abu kainuoja 130 Lt. Aliumininiai rėmai yra tik pilki, kainuoja 270 Lt, mano naudotas - 90 Lt. Savo Standard rėmą gal parduosi kam, kainuoja 65 Lt naujas. Dyno Fireball tiktų, tavo ratlankis pakankamai platus.

Tarakonaz's picture

Ačiū

Ačiū už informaciją. Dar pagalvosiu, ar verta (kokia Jūsų nuomonė?). Bet jei imsiu, tai turbūt Cross. Dar žvalgiausi į KH, bet reiktų daug ką keist dėl kitokių standartų (spaustukas, balnavamzdis ir dar stebulė su pedalais, spėju) ir kaina aukšta (125 eurai). Per kiek laiko maždaug atsiųstų?

P.S. Che, gerai, kad turiu dar vieną 'Ferrari' lipduką. Wink

_____________________
lux.sit.blog.

gib's picture

Upgrade

Mano manymu, tavo vienratis yra pakankamai gerai sukomplektuotas. Lengva šakė, lengvas greitas ratas, patogus balnas. Jeigu nori minkštos padangos, rėmą galima užsakyti, šiais metais, tikriausiai lapkričio pabaigoje bus paskutinis Kalėdinis užsakymas, kam ko riekia - rašykit.

Su Dyno Fireball (brangoka) prarasi greičio ir manevringumo, bet važiuosi minkščiau, ypač per kliūtis. Aš vien dėl padangos nieko nekeisčiau. Jeigu norėčiau upgrade'o, imčiau naują vienratį su ISIS crank/hub set'u, kuris tikrai vertas papildomų išlaidų.

Tarakonaz's picture

Tai aš dar labai dvejoju.

Tai aš dar labai dvejoju. Viena minutę labai labai noriu, o kitą atrodo, kad labai neapsimoka. Palauksiu dar kelias savaites ir žiūrėsiu ar neatslūgo noras. Smile

Beje, Holy Roller man jau nudilo nemažai. Todėl ir besižvalgydamas į kitas padangas, užkliuvo akys už 3" padangų.

Jei visgi nuspręsiu nekeist rėmo, tai kol kas ši padanga nebloga atrodo: http://www.rowerowy.com/opony_detki/schwalbe/crazy_bob.html

_____________________
lux.sit.blog.

predo's picture

Cranks

Švaistikliai kiek trumpoki 3" padangai, nes ji suteiks daugiau inercijos ir reikės didesnio jėgos momento stabdymui ir t.t., o tai bus sunku, kadangi tavo švaistikliai, kiek pamenu, nėra ilgi. Tiesiog DH/XC padanga ant miestinio uni... Slant ;D Tai va. Negalvoji apie naują žirgelį?

marius's picture

.

sry, ne cia parasiau

Tarakonaz's picture

2936

Pamenu buvo kalbos, kad ir dabartinį uni bus sunkoka stabdyt staigia, bet tokių problemų nėr. Šiaip pavasarį/vasarą norėčiau paimti kokį 29 ar ne 36, bet 36 imt labai rizikinga. Norėčiau visų pirma bent jau pavažinėt pabandymui su 36, kad pajausčiau ar verta.

_____________________
lux.sit.blog.

predo's picture

Nokian

Pirk Nokian Gazzaloddi 2.6". Turi tilpti. Tik ar į aukštį užteks?.. Monkey

Tarakonaz's picture

Muni

Tai kad visai ne muni padangos noriu. Baik tu juokus - mieste gi vien važinėju. Nutariau drožt Holy Roller iki tol, kol visai nebus griovelių. Che. Tai dar metus pavažinėsiu. Wink

P.S. Kitais metais tikiuosi padaryt 500 km ant vienračio... Wink Šiais pravažinėjau 37 valandas ir 340 km. Wink

_____________________
lux.sit.blog.

predo's picture

Spidometras

Kitais metais norėčiau daryti dar daugiau. Bet spidometrui rizikinga ant maniškio. Labai agresyviai važinėju. Nebent gudriai kaip nors pritvirtinus... Monkey

vytaz's picture

padanga visai nieko as

padanga visai nieko Equal Grin as tokios visai net ir nerociau bet kol kas dar dabartine padanga gera reikia pribaigt pilnai tuomet keist.

Tarakonaz's picture

Padanga

Sunki ir brangi. 32 svarai = ~ 160 litų. Ir sunkesnė net už Hookworm. Wink Bet, turbūt verta savo kainos.

_____________________
lux.sit.blog.

predo's picture

Hookworm

Nėra čia ką lyginti. Kiek čia mėsos daug ;D Padangą tai nusipirkęs kad ir tris metus droši, jei ne daugiau. Nebrangi, kaip tokiam laikui ;D

Duro montavimas

Kaip numontuoti ir paskui uzmontuoti ta nailono gabala, vadinamu padanga?
Jezus marija kietumas jos...

Kokius buities yrankius naudot?

gib's picture

Tools

Dviračių pardoškėse padangos nuėmimui yra specialūs plastmasiniai įrankiai, parduodami atskirai ir kartu su padangos remonto komplektu (verta turėti). Taip paprasčiausia plokštelė su kabliu. Pakiši po padanga, ją atlenki ir tą plokštelę užkabini už stipino. Dviejų tokių paprastai užtenka kiečiausiai padangai nuimti. Kai nėra, gali ramiai išsiversti su mediniais pagaliais. Atsuktuvų, peilių ir šaukštų geriau nenaudoti, nes metalas braižo ratlankį.

tools

Dekui, rytoj bandysiu susirasti kazka Klaipedoj...

sharchanas's picture

saukstas

su salyga kad vis nenusiperku tu plastmasiniu montiruociu, tai naudoju saukstas+sena kojine. nebraizo ratlankio, ale kartais kojine supleso Smile

Nierka's picture

:)

Tj va turiu toky draugo klausima Smile
-Ar yra padangu su shipais ant vienaraciu???

va, padangele

Su tokia jei vazinesi, nereiks jokiu shipu.
Isbandyta su panasia.

Nierka's picture

num...

nu manau jai slidesnis ledukas tj su sita padanga nlb pavaziuosi Smile

O su kuo pavaziuosi? Niekas

O su kuo pavaziuosi?
Niekas ant ledo gerai nevaziuoja.

Tarakonaz's picture

Šipai

Su šipais ant ledo labai gerai važiuot įmanoma...
Vienračiui tinka tos pačios padangos kaip dviračiui. Tik turi būti dydis toks pat (nu 26" dviračio padangos neužmausi ant 24" vienračio rato)... 24" nemačiau dar, bet 20" yra.

Schwalbe Marathon Winter

_____________________
lux.sit.blog.

predo's picture

Juodukui

Nieko geriau negaliu pasiūlyti, kaip pasiknisti čia. BET, DURO nekeisčiau į sliką.

Baik zyst

Baik zyst Grin

Gal kam padangu?

http://www.nirve.com/parts.asp?cid=3007
Pasizvalgykit, retro padangeles Smile
Nuperkamos, kaina ner didele.