Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

VAP/S·2007 – Vilniaus apylinkių parkai savaitgaliais

gib's picture

Šie 2007-ieji bus antrasis sezonas, kai klubas Unike rengia dviračio žygelius po Vilniaus apylinkių parkus savaitgaliais (VAP/S·2007) . Pirmasis sezonas buvo trumpas, bet smagus dalyvavusiems.

Praeitais metais žygelius inicijuodavo gib, po diskusijų gerodviračio forume. Šiais metais gib bent pusę savaitgalių pašvęs vienračiui, stengsis, tačiau gal nesugebės sudalyvauti visuose žygeliuose, todėl jų organizavimas turės būti decentralizuotas. Ką tai reiškia?

Šiais metais VAP/S bus neformalus klubas. Žygelius inicijuos patys dalyviai. Kitaip tariant, tikimasi, kad kiekvienas dalyvaujantis VAP/S · 2007 surengs vieną žygelį. Surengs reiškia, kad iniciatorius pasiūlys maršrutą, atsižvelgs į diskutuojančiųjų pageidavimus, paskelbs žygelio pradžią ir maršrutą, o taip pat sudalyvaus žygelyje nuo pradžios iki pabaigos. Kitaip tariant, skirtumas palyginus su praeitais metais bus tik tas, kad kiekvieno žygelio pradžią – susitikimo laiką, vietą ir maršrutą – paskelbs ne gib, bet kuris nors savanoris. Tik tiek to rūpesčio Wink

VAP/S·2007 diskusija vyksta Gerodviračio forume. Žygelių taisyklės iš esmės tos pačios kaip ir ankščiau:

 • Penktadienį vakare skelbiam susitikimo vietą, laiką ir maršrutą Vilniuje.
 • Išvykstame šeštadienį ryte arba kartais sekmadienį ryte, jeigu žygelis vienos dienos.
 • Važiuojam tik dviračiais nuo namų iki namų apie 100 km per dieną.
 • Dažniausiai maitinamės maistu kurį vežame arba perkame kelyje, nakvojame palapinėse.
 • Be to kas čia paminėta, niekas žygelio neorganizuoja ir kiekvienas atsako pats už save.

Žygelį pasiūlyti gali kiekvienas, patyręs turistas ar „žalias“, Unike narys ar Gerodviračio forumo narys, ar visiškas naujokas. Beje, naujokai yra ypač sveikintini. Kad pasiūlytum žygelį nereikia turėti tikslaus maršruto, užtenka pasirinkti kryptį, pvz., Molėtų, Nemenčinės, Medininkų, Jašiūnų, Trakų, Kernavės arba parką, pvz., Pavilnių, Neries, Asvejos, Trakų, Aukštadvario, Dieveniškių. Tikslų maršrutą aptarsime forume. Iniciatorius turėtų būtinai pats sudalyvauti žygelyje, kad ir koks oras ar nuotaika atsikėlus žygio dieną Wink Idėjų galima pasisemti iš praeitų metų žygelių, kuriuos tiesiog galima pakartoti, nes ne visi važiavo, nors daug kas yra sakęs, kad norėjo.

Girdėjau šiais metais pavasaris bus ankstyvas, todėl jau balandį tikrai važiuosim!

P.S. Planuojami ir įvykę žygeliai:

 1. Bezdonys – Nemenčinė – Žalieji ež. (įvyko 2007-03-11, yra nuotraukų)
 2. Lavoriškės (įvyko 2007-03-25, yra nuotraukų)
 3. Trakai – Pirčiupiai (įvyko 2007-04-01, yra nuotraukų)
 4. Alantai – Labanoras – Inturkė (įvyko 2007-04-15, yra nuotraukų)
 5. Trakų Vokė – Užtrakis – Dūkštos (įvyko 2007-04-29)
 6. Dubingiai (Asveja) (įvyko 2007-05-06)
 7. Turgeliai - Kena (įvyko 2007-05-13)
 8. Kernavo ež. - Jašiūnai (įvyko 2007-05-20)
Cholerikas's picture

Kadangi dviracio neturiu,

Kadangi dviracio neturiu, teks laikyt vienaratininku fronta Grin

gib's picture

Front

Aš tau padėsiu Wink Dienos jau ilgėja, tuoj galima bus šiokiadieniais po darbų muni'inti. Beje, po miestą šaligatviais visai smagiai galima ir dabar važinėti, kai miškai apsnigę be išmintų takų. Poryt planuoju treniruotę padaryti gatvėmis, jeigu kas noro turėsit - velkam.

sharchanas's picture

100km

na daugoka. per diena 100km niekaip nenuminciau. as cia apie uni jeigu ka;)

Junkman's picture

I wish i wish...

I had a 36-ish uni Grin Va su dideliu ratu tai turbut faina taip pasivazinet, tik reik tada jau ta vaira darytis, kad butu prie ko kelis krepsius prisirist Wink nes 100 km su palapine, maistu, gerimais, keliais yrankiais, miegmaisiu ir dar kuo nors ANT KUPROS nera patys patogiausi matyt.
Cheers!

Cholerikas's picture

Kas per varai ant coceriu?

Kas per varai ant coceriu? papostinkit nuotrauka kokia.
Sharchanai, su uni cia betkam 100km mirtis butu ir apskritai vargei ar daugelis sugebetu iveikt tiek Smile
Gib, na bet nusibosta, juolab, kad judejimas irgi ribotas, pravaziuoju va iki akropolio pirmyn atgal, bet nera didelio malonumo. Laukiu nesulaukiu siltojo metu sezono, kuo toliau tuo labiau linkstu link muni Smile

Deivis's picture

o man malonumas dabar tik

o man malonumas dabar tik vazinetis... nuo tasko a iki tasko b Smile kazkaip idomu. Sauletekis-fabai, arba sauletekis-nemencine.

gib's picture

Nemenčinė

Saulėtekis - Nemenčinė pirmyn atgal jau yra kas veikti.

Beje, rekordas vienračiu per 24 val. yra 326,6 km., dviračiu 800+ km. Su 36" Coker'iu normaliai važiuojama 25-30 km/h., o greičio rekordas yra apie 50 km/h.

Junkman's picture

coker handle

Tai va, ant cokeriu deda tokius tipo vairus, ant kuriu rankas galima pasidet, pvz: http://www.einradladen.net/… Kai kurie tikri distance rideriai tai darosi savo rankenas, kurias pasidaro pagal savo poreikius, pvz: http://www.unicyclist.com/… http://www.unicyclist.com/… Jei viskas iseis gerai man, tai planuoju vasara pirkt cokeri, gal ir rankena reiks pajamt.
gib's picture

VAP/S·2007 startas

2007 m. pirmasis VAP/S žygelis įvyko kovo 11 d. (yra nuotraukų). Pernai pirmasis žygelis įvyko 2007 m. balandžio 9 d. arba keturiom savaitėm vėliau. Dar kelias elektrines Indokinijoje pastatys ir galėsim pradėti pavasarinius pasivažinėjimus sausio-vasario mėn. Wink
sharchanas's picture

vaps

ir as ten buvau. alu midu geriau. na jei teisybe pasakius, tai vandeni is gertuves, marsa is larioko ir sumustini atimta is gerojo creamfields ar kaip ten jis