Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Unicyclist.com[munity]

gib's picture

Matau, kad kai kas pasiskaito, o gal ir parašinėja, Unicyclist.com[munity] forumuose. Ten tikrai tarp niekam neįdomių post'ų pasitaiko perliukų, todėl kartais pasinaudoju „Search“ mygtuku.

Jeigu kas nors suras įdomią temą ten ir nenorės kurti naujos temos unike.org, galite tiesiog mesti į šito post'o komentarus.

Visai neseniai aptikau rimtai sportuojančio norvergo unijuul (skandinaviška svetainė) post'ą apie tai, kaip jis važiavo vienračiu didžiausiose pasaulio MTB (kalnų dviračių) lenktynėse. Parašyta paprasta virtuvės kalba, supras ir nemokantys angliškai Wink

Įspūdinga! Sakau, būtinai reikės išprašyti atskirą startą vienračiams MTB varžybose Lietuvoje. Esu vienose tokiose varžybose sudalyvavęs, rezultatai kuklūs, bet buvo iš tiesų smagu. Būtų jėga, jeigu atsirastų daugiau žmonių norinčių pasportuoti.

Ką manot?

Cholerikas's picture

Kol dar nera sniego noreciau

Kol dar nera sniego noreciau pabandyti ta trasa, kuria iveikei, Gintarai. Galim po naujuju savaitgali kas nori gal isbandyt?

gib's picture

Verkiai

Taip, galėsim pabandyti. Šį ir kitą savaitgalį gal ne, bet po to prie oro prisitaikysim. Kad tik nebūtų sniego, nes galim užsikasti. Kai važiuosim, galėsiu tris žmones priimti į automobilį, kad nereiktų apie 20 km per miestą važiuoti.

gib's picture

Kopimas į kalną

Galit paskaityti apie tai, kaip tauta važiavo į kalną 12 km, 1 km pakilimas 8.5%, vid. greitis 9,4 km/h su KH29. Su 26", 27" ir 29" įvažiavo, su 36" ne.

predo's picture

Skaičiau

Skaičiau šiek tiek. Visai neblogai atrodo Grin

Vakar užkliuvo štai kas: http://www.unicyclist.com/forums/showthread.php?t=59662&highlight=29

T 7 handlebar'as turėtų būti visai neblogai ant 29", ypač su trumpais švaistikliais.