Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

2006 m. kasmetinis dviratininkų susitikimas

Unike's picture
2006-07-15 12:00
2006-07-16 21:00
Etc/GMT+3

2006 m. liepos 15-16 d., savaitgalį, vyks dviračių forumo kasmetinis susitikimas. Renkamės 2006 m. liepos 15 d., šeštadienį, 12 val. Katedros aikštėje. Pusdienį važinėsim po miestą, o vakarop nusigausim pas Geradviratį į Balsius.

Registracija (neprivaloma) yra Gerodviračio forumo temoje. Tai bus jau antri metai, kai vienratininkai dalyvauja šiame meet-up'e, štai kaip viskas buvo 2005 m.:

Meetup 2005

gib's picture

gib +

Dalyvausiu.

Vienratininkai galėtų daryti taip:

  • Susitikti ten, kur susitiks street ir (arba) trials grupės.
  • Pravažiuoti miestu ir padaryti fotosesijas žinomose vietose.
  • Persikelti miesto ar savo transportu į Verkių regioninį parką ir pravažiuoti XC ir Muni trasą.
  • Numinti pas Geradvirtatį.

Siūlykit lankytinas vietas, visokias atrakcijas, žurnalistus, fotografus, žodžiu, viską, kas gali būti įdomu mums ir atkreipti kitų dėmesį į vienračių sportą.

Kenshis's picture

Kenshis +

Dalyvausiu, jau seniai norejau su visais susipazinti, bus proga. Nose Smile

gib's picture

Meet'ai

Ar dar kas planuoja dalyvauti dviratininkų meet'e? Liko savaitė, gerai būtų, kad atsilieptumėt. Ateinanį antradienį per klubo meet'ą galėsim galutinai nuspręsti programą, ateikit, kas Vilniuje.

gib's picture

Grybai

Vienratininkų gausėja kaip grybų po lietaus. Pernai meet-up'e buvau vienas, šiais metais su Skarotu buvom dviese. Speju, kad trečiaisiais metais būsime šešiese: 3! = 1 × 2 × 3 = 6 Wink Smagiai pasivažinėjom po miesta, pora kartų pasėdėjom gerose vietose, persikėlėm į Balsius pas Geradviratį ir ten tradiciškai prisikimšom pilvus ir užpylėm gerkles. Buvo smagu.

CRW_4570_RJ