Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Šventinis sveikinimas

Unike's picture

Šylant planetos klimatui žiema neskuba, tačiau kalendorius sako, kad jau tuoj Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Pirmą kartą visatoje kūčiomis mėgausis ir Vieno rato klubas „Unike“!

Šie 2006-ieji metai buvo vaikingi: pradėjome klubą ir turime pulką narių. Žinoma, klubas garsės ir gretos augs, tačiau pirmųjų narių vardai liks garbingai įamžinti klubo metraštyje ir šalies istorijoje.

Sakoma - dviračio išradinėti nereikia. Bet vienratį net ir XXI a. atrado tik vienetai. Paprastumu ir neįprastumu vienas ratas patraukia kiekvieno praeivio dėmesį, o dažnas norėtų pabandyti ir išmokt. Tegu visi sužino, kad yra toks klubas „Unike“, kuris padrąsina naujoką prisijungti ir važinėti vienračiu draugų rate ar išvien siekti meistriškumo dangaus.

Švenčių proga palinkėkim vienas kitam geros pusiausvyros! Negriūkim ir judėkim į priekį. Gamtos dėsniai blaško kūnus į šonus, tačiau neša į tikslą tuos, kurie turi darnos ir valios.

Vieno rato klubo „Unike“
Pirmininkas gib

gib's picture

Greetings

Komentaruose – asmeniniai sveikinimai Wink

Visiems, kad dar neturi vienračio ar nori pasitobulinti, linkiu, kad Kalėdų Senis papuoštų eglutė kaip nuotraukoje. Kam neša į kojinę – išsiskalbkit po treniruotės Wink

predo's picture

Su šventėm

Prisijungsiu prie gib ir pasveikinsiu visus nepabūgusius vienračiavimo narius su pirmosiomis "Unike" žiemos šventėmis. Geros pusiausvyros ir rato!!! Grin

Santa Grin

sharchanas's picture

emm

o tai sita, mano giliu isitikinimu, dar siek tiek ankstoka. galima buvo savaitele ir palaukti. ps ka senis saltis atnes dovanu? gal dar pora vizitiniu? Nose Smile
EDIT: as tai ta savaitele da palauksiu Tongue

gib's picture

Incommunicado

Jeigu turi kantrybės, aišku palauk Wink Dalis tautos čia rečiau lankosi, todėl sveikinimas pasirodė iš anksto. Ir pats per šventes gal būsiu be ryšio.

Kortelių turiu šimtą, žadėjau per meet'ą padalinti, bet dar iki dabar su snargliuota knysle drybsau. Jeigu reikia, vakare galim pasimatyti, gausi šmotą.

sharchanas's picture

pazanga

bet siaip tai jau galima pasidziaugt, nes bent kai jau paskutini karta vazinejau, tai visi zmones, kurie kalbino, tai sake, kad mate anksciau mieste vazinejant, bet nespejo paklaust, nes greit praleke Nose Smile korteles veliau kuria diena paimsiu. trpt apkrautas siuo metu

sharchanas's picture

Nuotaikos

Na va. Siandie gerai pasnigo, tai ir man jau kaledine nuotaika atsirado. Vakare iskeliaus pirma dovana. Tikiuosi, kad kai grisiu po to namo, tai dar spesiu su uni per sniega prasinest. Laukiu nesulaukiu apsnigto taurakalnio. Bus JEGA Nose Smile

gib's picture

Sning

Kalėdų senis būtų iškrėtęs didelę kiaulystę, jeigu sniego neužpūstų. Važinėsim kol dar Lietuvoj būna sniego. Kas bandė tądien ant Tauro k. žino, kad vienratis yra nerealus žiemos sportas. Žinoma slidės ir snieglentės yra taip pat gerai, bet nepalyginamai daugliau laiko ir pinigų reikia išleisti, kol atsiduri ant kalno viršūnės, pasirengęs leistis.

Kokia ten dovana iškeliauja?

Cholerikas's picture

Man KH 29' padovanos sake

Man KH 29' padovanos sake Grin
Sian nespejau per sniega isvaziuot, o vakare laiko ner, vakar uztat buvau islekes. Katedroj kaip ciuozykloje, kol vaziuoji viskas ok, ebt idlint ar pan besansu.

gib's picture

Būt gerai

Jeigu ne Kalėdoms, tai iki pavasario, pvz., balandžio 1 d. Wink Nes vienam naujuoju dviračių taku į Trakus bus liūdnoka važinėti. Beje, pažįstu dar vieną žmogų, kuris bus su su 29" ratu Tongue

Cholerikas's picture

Ir kas gi toks? ar apie

Ir kas gi toks? ar apie Deivi kalbi? Na vistiek bandysiu i Trakus vaziuot kai silta bus ir su 24', bent i viena puse. O 29 tai galbut vasaros pabaigoje isigysiu.

gib's picture

Prisipažinimas

Pats pasakys kas Wink

Kol kas 29" vienračių pasirinkimas yra nedidelis, todėl, mano nuomone, jie yra pervertinti, ypač pigesni modeliai. Susirinkti dažnai kainuoja brangiau. Be to 29er'iai yra nelabai madingi. Tačiau ekspertai, įskaitant Kris Holm, mano, kad padėtis su laiku turėtų keistis, ir 29" ratas turės reikšmingą vietą Muni. Dauguma žmonių, kurie įsigyja 24" vienratį, važinėja XC, t.y. ten, kur greičiau ir lengviau pravažiuoja 29". Lietuvos sąlygomis iš viso visur gali su 29" važiuot, tik kalvotose vietose gal reikia stabdžio, ypač jeigu švaistikliai trumpi.

29" MTB pažanga yra naudinga ir vienračiams. Atsiranda daugiau storų padangų. Šiandien Egidijus „Geram dviraty“ sakė, kad yra užsakęs 29x2.1 Maxxis padangų, žinau, kad jau yra ne viena 2.3 ir atrodo jau 2.55 padanga. Žodžiu, perspektyvos geros.

Mano knyslė lyg ir tvarkosi, todėl šį savaitgalį po pertraukos vėl į trasą. Reiks toliau aiškintis, kodėl ypač su 29" į vieną pusę verčia, nors tu ką…

Tarakonaz's picture

Cho cho cho!

Su šv. Kalėdomis! Santarvės, laimės, sveikatos, meilė, šilumos, pinigų, vienračių, sekmės, sniego ir aišku daug daug daug dovanų!

gib's picture

Su Šv. Kalėdoms

Visiems 1000-čių valandų ant vieno rato!

Deivis's picture

Geru Naujuju metu

Geru Naujuju metu Grin