Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Sewed predo

predo's picture

Na ką - pasigirsiu Grin Vakar per "Avantgardinių kostiumų šou" mokykloje turėjome rodyti freestyle ir t.t. su salnium... Aš pasiūliau atsitempti kokį nors stalą ir nuo jo nudropinti per pasirodymą. Suradom stalą... Atsitempėme jį. Žinoma aš nenorėjau, kad salnius rizikuotų, todėl su savo durna galvą pasiėmiau jo uni ir užlipau ant stalo. Jausmas tarsi valtyje būtum... Visas linguoja... Na aš bandžiau užlipti... Sekėsi ne kaip. Bet po to užlipau ir padariau kelis prehop'us, kad pagaučiau lygsvarą. Kurgi ne. Stalviršis, gavęs šoninį smūgį prehop'o metu, pasislinko ir visas stalas nuvirto į šoną. O aš iš tokio aukščio kritau žemėn. Smūgį lenvai atrėmiau rankomis bei kūnu. Bet visa likusi kritimo inercija persimetė į galvą ir aš stuktelėjau į grindis su antakiu. Šalmą tuo metu buvau nusiėmęs. O tada pasipylė kraujas. Daug žmonių mane stebėjo su išgąsčiu. Aš visas kruvinas ėjau pas seselę, bet jos nebuvo. Užtat mergaičių darbų mokytoja sutvarkė prakirtimą. Šalia buvusi pavaduotoja sakė, kad nebevažiuočiau. Aš jai paaiškinau, kad susižeidžiau bandydamas nušokti nuo stalo. Jos akys pasidarė kvadratinės. Grin Na aš vis dėl to pasirodžiau per renginį. Visi liko apstulbę. Mažai kas galvojo kad dar išdrįsiu lipti ant to daikto. Tai va, antakis dabar jau susiūtas, pusė(?) jo nuskusta, o one.lt daugelis merginų domisi mano sveikata Grin Gerai pasiskraidžiau. Rock Out Grin :D Grin

Cholerikas's picture

Svarbiausi dalis aisku, kad

Svarbiausi dalis aisku, kad merginos domisi sveikata Grin Na nieko, randai vyra puosia, kaip sakoma, svarbiausia sveikas gyvas, nieko rimciau Smile

gib's picture

Negeras stalas

Užjaučiu dėl traumos, screwed predo. Manau pusė antakio ir siūlė tik papuošė tavo avangardinį kostiumą ir šou žiūrovams turėjo būti įsimintinas. Savotiška vienračiavimo reklama Wink Neužmiršk one.lt mergaičių pakviesti į Unike, jeigu ne vienračiauti, taip bent į palaikymo grupę ar gailėstingųjų medicinos seselių praktikai. Nusifotografuok. Ir sveik!

shv jurgis's picture

per plauka

nu jo nepasiseke tau cia, man irgi cia neseniai per plauka smakras neskilo, dropinau nuo 3 laipteniu, kritau ant ranku, rankos begedes neatlaike ir likes smugis smakrui liko, tai gal 5 minutes sedejau ir tikrinau ar smakro nenulauziau, ar dantys sweiki Smile sekmes sweikstant!

P.S. sendien dar viena cranka sulanksciau Smile

gib's picture

Crank

Tavo lygiui crank'ų reikia rimtų. Jeigu šį kartą kitoj pusėj sulinko, pas Geradviratį bus pakaitalas, o jeigu ne, tai reiks laukti.

shv jurgis's picture

pasiseke :)

tai va pasiseke man sy kart, bet ta cranka sulanksciau :)reikejo iskart abu pirkt Smile