Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Gallery2

Unike's picture

Klubo svetainėje buvo integruota Gallery2 multimedijos valdymo sistema, todėl greitai čia bus galima talpinti savo nuotraukas ir filmus. Šiandien galima matyti, kad sistema yra įdiegta, tačiau neveikia. Sistemos galimybėmis bus leista naudotis kada bus nuspręsta tvarka.

gib's picture

Test Run

Galerija iš tiesų veikia, galite bandyti. Pirmą kartą prisijungus, t.y. galerijos puslapyje paspaudus „Your Album“, bus sukurtas asmeninis albumas. Jo kvota labai maža ir kol kas nerekomenduojama ten dėti nieko svarbaus, nes gali būti testuojant sunaukinta Wink

Deivis's picture

tai gal susimokam litukus ir

tai gal susimokam litukus ir darom normale gallery ? nu ta prasme kad plana hostingo padidinam kad galima butu viska cia krauti ka nori (su vienraciais ar panasiai..).
gib pasidomek kiek ten kainuos... gal sito plano pakanka dar ? kada jau bus visas duomenu srautas arba space isnaudota tada ir imam kita plana.

gib's picture

Gallery

Jau keliems sakiau per Skype, kad taip ir bus: iš pradžių pradėsim naudoti, o po to pažiūrėsim kokie yra mūsų poreikiai ir, jeigu jie bus dideli, pagalvosim kaip finansuoti. Kol kas aš pasirūpinsiu server'io planu, todėl rinkliavos nedarysim.

Galerija dabar yra nustatyta taip, kad kiekvienas turi po 32 MB vietos, kurios pridėsime. Pagal nutylėjimą galerija padaro visų įkraunamų nuotraukų mažesnes kopijas ir originalo neišsaugo. Daugiausia yra padaromos trys kopijos:

  • Thumbnail, kurio didžiausias matmuo (ilgis arba plotis) yra 150 px
  • Maža nuotrauka, kurios didžiausias matmuo yra 480 px ir kuri tinka dėti į svetainės straipsnius
  • Didelė nuotrauka, kurios didžiausias matmemuo yra 1024 px ir kurią galima žiūrėti landscape ir portrait SXGA monitoriuje nekeičiant dydžio

Todėl nuotraukų originalus reikėtų saugoti savo kompiuteryje ir vietą galerijoje naudoti taupiai, nekrauti visko kaip į savartyną, atrinkti tai, kas gali būti įdomu uniker'iams. Šiandien galerija yra pasiekiama tik prisijungusiems nariams, tačiau kai galerijoje atsiras nuotraukų ir ji taps reprezentatyvesnė, atversime ją visiems.

Patarimų kaip naudotis galerija bus vėliau, nes kol kas dar reikia išbandyti kai kurias funkcijas. Šiek tiek kantrybės! Wink

gib's picture

Personal Gallery

Galerijoje dabar yra padaryti du skyriai: „The Club“, kuriame bus kuriami albumai su nuotraukom iš bendrų renginių ir pan., ir „Members“, kuriame bus kuriami asmeniniai albumai.

Asmeninis albumas yra sukuriamas pirmą kartą į jį užėjus, t.y. paspaudus „Your album“ galerijos dešiniajame viršutiniame kampe kai esi prisijungęs. Kiekvienas turi absoliučias teises ir privilegijas keisti savo albumą, t.y. tokias pačias, kaip ir sistemos administratorius. Asmeninį albumą net galima ištrinti, tačiau jis vėl bus automatiškai sukurtas paspaudus „Your Album“. Asmeniniame albume galima kurti neribotą skaičių albumų ir tokiu būdu sugrupuoti savo nuotraukas.

Asmeninio albumo vardas yra nick'as, kuriuo prisiregistravai, tačiau galerijoje matomas albumo pavadinimas yra vardas („Real Name“), kurį įrašei savo profilyje („my account|edit|Profile“). Todėl rekomenduojama pirma įrašyti tikrą vardą, kad per meet'us tauta žinotų kaip kreiptis ne tik nick'u Wink

Deivis's picture

gal dar reikia padaryti kad

gal dar reikia padaryti kad komentuoti butu galima.

gib's picture

Comments

Padariau. Dabar po nuotraukom yra „item actions“, kaip ir po albumais „album actions“. Ten galima pasirinkti „add comment“ ir komentuoti.

Unike's picture

Public

Galerija jau yra matoma visiems ir įdėta nuoroda lankytojams.

gib's picture

Linking Gallery

Kas laikote savo nuotraukas kitose vietose, pvz., Picasa, Flickr, Fotki, galite į savo Unike galeriją dėti nuorodas į su ratais susijusius albumus taip:

Album Actions | Add Items | Link | Link to External

Per Jonines pakeliavom dviračiais po lenkus: įspūdžių - daug, nuotraukų - nelabai.