Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

KH-29

gib's picture

Jau turiu ilgai lauktą ir svajotą Kris Holm vienratį KH-29 (2007)! Žvėris Cool Tikiuos šiandien po darbų išbandyti trasoje, bet jau dabar matau, kad neprašoviau. Padarytas idealiai, viskas kruopščiai apgalvota.

Kol dar gatvėse nėra ledo ir vandens naudosiu Schwalbe Big Apple 28x2.35 slick padangą. Ją reikia pamatyti Equal Grin kokio ji riebumo. Tačiau jau tuoj teks keisti į Kenda Claw XT 29x1.95.

P.S.: Šitos šventės proga laisvindamas vietą naujam namų gyventojui iki spalio pabaigos palankesnėmis sąlygomis perleisiu savo Muni 24" ir Geresnį 24". Dar iki ribos nupigintas praeitų metų KH29" XC laukia naujojo šeimininko.

fanas's picture

kul

unreal. jau dabar nekantrauju isbandyti, privalesit atvykti i sekanti meeta suo juo Grin
gal pasidalinkit nuotraukomis?

gib's picture

Išbandymas

Ką tik po išbandymo. Jausmas panašus, kaip man nuo 20" perlipus ant 24". Reikia prisitaikyti ir kai ko iš naujo išmokti. Gal kokius du kartus nesugebėjau iš pirmo karto ant vienračio užlipti, vieną kartą užvažiuodamas ant bortelio vienratį pamečiau. Nukrist nenukritau, bet jausmelis buvo įdomus, nes iš aukščiau leki ir stačiau į žemę meta. Bet bendrai paėmus jausmas iš tiesų cool. Greitis yra tik šiek tiek didesnis, palyginus su 24", tačiau vienratis „plaukia“, ypač su Big Apple lygia padanga. Aš ją šiandien perpučiau ir iš neįpratimo buvo keista ir kieta važiuoti, o ant šaligatvio plytelių briaunų dar ir blaškė ratą į šalis kaip važiuojant su plentinio dviračio tube'ais. Dar ir naujas KH balnas yra kietesnis ir plokštesnis, pirmas įspūdis toks, kad sėdi ant šlapios lentos ir pasturgalis per ją čiuožinėja, bet po to prisitaikai ir visai lengvai suvaldai. Dar man patinka aukštis: važiuoji troleiautobusų keleivių akių lygyje, o praeivių galvos vos pečius siekia. Šiandien tiek apstulbusių veidų mačiau, lyg su dalgiu važiuočiau (arba su meškere Nose Grin)

Žodžiu, reikės kelias dienas šitą vienratį pažįsti (kad būtume artimiau pažįstami), o po to vėl viskas bus įprasta ir lengva. Kad tik šonkaulis greičiau gytų, nes šitam vienračiui reikia daugiau ervės ir posūkiuose rankomis reikia plačiau mosuoti.

Foto dar nėra.

Vienračiu pavažiuoti niekam neduosiu! Tongue Na gal tik tiems, kas oficialiai kokį nors lygį pereis Nose Grin