Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Susitikimai rudenį žiemą

gib's picture

Šiandien per meet'ą pasitarėme, kad susitikimus reiktų dar labiau paankstinti ir rinktis 17, o ne 18 val., nes tamsoj važinėti nelabai jauku. Galim taip ir daryti ir į kelis likusius meet'us spalio lapkričio mėn. rinktis ne 18 val., bet anksčiau kaip kam išeina. Kas žada paankstinti, paprasčiausiai parašykite susirinkimo skelbimo komentaruose, kad kiti žinotu.

Vėliau reguliarių meet'ų lauke nedarysime, nes daugelio žmonių vienračiai yra netinkami važinėti žiemą. Tačiau būtinai susitiksime per „muni savaitgalius“ arba kokioj nors mieloj vietoj pažiūrėti unicycle video. Šaltojo sezono susitikimus čia apatarę skelbsime atskirai.

Aišku būtų gerai turėti salę žiemos trenituotems, jeigu kas žino pasiūlykit, gal susirinks pakankamai norinčių.

fanas's picture

salė

Antaklanio vid. mokykloje, (mokykla, kurioje mokausi), direktores pavaduotoja, mane neblogai pazista, mate mane su vienraciu ir buvo labai susidomejusi, manau galeciau su ja pakalbeti, kad prasidejus lietums ir sniegui, kad nors karta per savaite, leistu mums susirinkti sporto salej, treniruotis su vienracias. Pasakyciau, kad bet kuris atejes, galetu pasimokyti vazineti, manau ji tikrai sutiktu, aisku, jai tereikia tarti zodi direktorei ir viskas bus sutavrkyta.
tik ar visiem patogu butu rinktis antaklany?
ir dar, ji greitu metu iseina is mokyklos, taigi reiktu paskubeti, ir pareksti jums jusu nuomones, bo jeigu paveluosim tai nezinau su kuo tada reiks tartis.
p.s ta direktores pavaduotoja yra Ana Ambraziene, praeityje buvus garsi begike, gal kas zino.

gib's picture

Gym

Mokyklų fizinio lavinimo pedagogai iš viso galėtų giliau pasidomėti vienračių sportu. Japonijoje daugelyje mokyklų vienračiai yra privaloma disciplina. Vienratis jaunimui yra smagiau negu lygiagretis, „ožys“ ar koks kitas gimnastikos įtaisas, o ir kainuoja pigiau. Vienračiu išmokti važiuoti lengva, o figūrų yra z-ilijonas pagal kiekvieno galimybes, mokytis gali visą gyvenimą. Sporto rungtys ir mokymas(is) yra išsamiai aprašytas, todėl pradėti taikyti mokykloje gali be jokio pasirengimo. Beje, girdėjau, kad Vilniuje jau yra mokykla, kurioje yra vienračių fizinio lavinimo pamokose. Nereikia pamiršti žaidimų su vienračiu, sporto varžybų, laisvalaikio pralaidimo ir praktinės naudos – susisiekimo galimybių, kurias gali turėti išmokę važiuoti vienračiu. Visa tai galima pasakyti mokykloje. Mes savo laiku buvome surinke parašus, kad mokykla nupirktų muzikos instrumentus roko grupei. Ir nupirko!

Salė būtų jėga. Nežinau ar tau pavyks susitarti, manau, būtų žymiai daugiau vilties, jeigu tavo mokykloje būtų koks tūzinas vienratininkų, tuomet galėtumėte ne prašyti, o reikalauti.

predo's picture

Uodegos

Galim prie ko nors prisijungti. Tarkim jei kokie nors riedutininkai nuomuosis didelę salę, galėtume kaip "udegos" prisijungti. Beje, Zuokas lyg turėjo atrašyti į prašymą. Gib užsiminė apie tą prašyma tada, kai buvau aš, Skaras, deivis ir pats gib. Buvo berods šeštadienis, o Skaras gėrė už Deivio pinigus Nose Smile

gib's picture

VETRA

Taip, tiesa, minėjau, kad suimprovizavome VETRA (Vilniaus ekologinio transporto raidos aliansą) ir įteikėme raštą Vilniaus savivaldybei. Taip pat minėjau, kad vilčiu beveik nėra, todėl atsakymo (PDF) skaityti nė neverta.

Į salę su riedutininkais blogai, nes jie greičiau laksto ir jiems reikia ploto. Be to kiek žinau, Vilniuje jie nieko neturi ir retkarčiai vaikšto pačiuožinėti ant ledo. Būtų geriau kartu su bike trials ar BMX tauta, bet jie žinau, nesezono metu jie visi kaip nors treniruojasi frakcijose.

Mums nebūtina sporto salė. Tai gali būti erdvus koridorius arba tuščios gamyklos patalpos, svarbu, kad būtų langas ir neuždustume savo prakaito garuose. Tiktų ir lauke, pvz., po „Akropolio“ stogu išorėje (galima bandyti, kol susivoks apsauginiai). Žiemą sniegui aptirpus aš sekmingai treniravausi sauso šaligatvio saloje, tokių vietų būna. Na ir aišku visada yra Muni, pvz., Vingio parke žmonių sutrypto sniego takeliai puikiai tinka muni padangom (Maxxis Creepy Crawler 20x2.5 arba Duro Wildlife Leopard 24x3.0) – važiuoji kaip miško taku vasarą, tik užlipti būna sunkiau.

salnius's picture

Salės

Pritariu fanui jeigu jam pavyktų susitarti, taj būtų tikrai jega ir šaunu...reiketu kitose mokyklose pasiklausineti gal leistu pvz mano praeitoje mokykloje yra kelios dideles sales. kur laisvai galima važinetis vienračiais.
O ka predo pasiūlė tai irgi reikėtų pagalvot ,
bet ar Vilniuje yra skate parkų po stogu???
man tai nelabai tiketina...

fanas's picture

deal

siandien paklabejau, del sporto sales, sake, kad be problemu, tik, nebus pastovaus laiko, t.y. sale daznai uzimta.
bet tai manau, nieko baisaus, man pranes mokykloj pries pora dienu, kada sale laisva, tada as cia parasau laika ir viskas OK.

gib's picture

Marks

Šaunuolis, fanai! Patarimas visiems, kas planuoja salėje treniruotis: pasikeiskit pedalus į plastikinius arba guminius ir padangą į šviesios arba kietos gumos. Pavažinėjus su BMX pedalais ir lipniom trials padangom, pvz., Maxxis Creepy Crawler, salės šeimininkų geranoriškumas gali greitai išbėsti.