Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Nauji balnai Cross'ams

gib's picture

QU-AX pradėjo komplektuoti Cross vienračius su naujais Kris Holm dizaino balnais. Jie labai panašūs į Muni, tačiau žemesnio profilio, kad galima būtų lengviau atlikti triukus, t.y. ištraukt iš tarpukojo ir suimt ranka.

Manau, kad seniai reikėjo, nes dauguma žmonių bent rankena nuo Luxus prisisukdavo. Dabar jau galima iš karto pradėti trials/street'inti su tokiu vienračiu.

Tiesa rupūžiokai pabrango šiek tiek.

Kenshis's picture

Balnas

Kiek tokio balno kaina atskirai butu ? Visai patrauklus tas zemas profilis ir rankena tvirtai atrodo.

gib's picture

Nesikeitė

Kaina berods tokia, kaip ir buvo seno – €24.90.
gib's picture

Street saddle

Mačiau, laikiau rankose - gerai padarytas, be dar nevažiavau. „Geramdviraty“ ir „Hawaii Express“ (Konstitucijos pr.) yra Cross 20" su tokiais. Kita savaitę užsidėsiu ant savo Freestyle'o pabandymui.

gib's picture

Cuànto

Ne, matau kainuoja €29.90 :'(

predo's picture

[ne]GALI būti!

Neradau aš tų Cross 20". Nauji buvo, bet seno modelio. Aš dėžę net žiūrėjau. Tas pats kaip ir anksčiau. Jokios naujos sėdynės. Gib, laukit pirmadienį skambučio. HE žadėjo paskambinti. Grin

gib's picture

Du variantai

Gali būti, kad buvo atsiųsti vienračiai vis dar su senais balnais (aš dėžės nebuvau atplėšęs), arba HE turėjo likusių senų.
predo's picture

Atsiųsti

Man sakė, kad tie vienračiai buvo kątik atsiųsti ir, deja, ten buvo senas modelis.

gib's picture

Cross balnai

Taip, atsiuntė naujus (ISIS) Cross bet su senais (minkštais, bet be rankenos) balnais. Šie vienračiai yra pigesni, už kainų skirtumą tikriausia galima balną pasigerinti. Šiais metais vargu ar bus su naujais balnais, nebent 24".

gib's picture

Cross 20"

Dar pastebėjau, kad QU-AX pradėjo Cross 20" komplektuoti su 54-406 dydžio ratlankiais ir MaxxDaddy 20x2.25 padanga. Seniau komplektavo su 67-387 ratlankiu ir Creepy Crawler 20x2.50 padanga. Vienratis turės lengvesnį ratą, bet šuoliams preload'as bus mažesnis. Trials/street šių metų modelis, manau, yra tinkamesnis.

gib's picture

Seni QU-AX Cross balnai

Dar yra gyvų seno modelio QU-AX Cross balnų? Kiek žinau, daugumai lūžo. Geriau, kad to Š žemėje neliktų, kad kam balnavamzdis Š-non nesulįstų.

trymas's picture

experience

pagal savo patirti galeciau pasakyt, kad to shudo ir neispirks.. reiks turbut viena grazia diena arba i sh*** antikvariata nest arba per kamina ispust..

KH balnas dabar atrodo TOOOKS tvirtas ir standus, ir patogesnis - riesutu nebespaudzia.

gib's picture

Seni balnai

Senų balnų jau negamina ir su vienračiais nekomplektuoja. Dar gal „Geramdviraty“ liko senų Cross 20" su tais balnais, tačiau sandėlyje ir jų jau nėra. Kas dar norės paskutinių pigių vienračių su 19" ratlankiu, geriau iš karto balną keist. Nuostabu, kad po to kai Kris Holm suprojektavo ir pagamino savo balną, niekas atrodo daugiau nesivargina kurti kitko. Tik pats Kris Holm kasmet paminkštinimo formą pamodifikuoja ir neaišku ar į geresnę ar į blogesnę pusę, nes nuomonės dėl patogumo skiriasi. Paskutinė naujiena yra ta, kad paminkštinimo viduryje yra pagilintas griovelis. Tokios modifikacijos sėdėdamas niekaip nepajausi.