Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

pasivazinejimai miskuose

fanas's picture

iskilo klausimelis ar esat kas nors kur nors surade neblogu vietu pasivazineti miske? klausiu, nes siandien uzsidejau Maxxis Holy Roller 24x2.40. tai va, o gi salia manes, kur gyvenu yra miskelis, tikslaiu miskas, kuriame daugybe linksmu keliuku, taigi privalejau isbandyti padanga XC salygomis ir turiu pasakyti, kad sita padanga yra tiesiog nereali. griztant prie temos, siulau susirinkti kada nors pasivazineti, salygos, manau, tiesiog puikios, kas siandien buvo patikrinta.
miskas yra antakalnyje, jeigu kas zinote, kalba eina apie miska, aplink "saules sleni". taigi, laukiu nuomoniu.

gib's picture

Muni

Holy Roller gera tuo, kad ir asfaltu važiuojant nestabdo, ir bekele grip´ina. Tiesa pasakius dabar važinėti ji turėtų būti pats tas, reikia tik saugotis šaknų ir šlapių slidžių vietų. Žiemai reikėtų dantytos padangos, tipo Duro Wildlife, ne duobėtos, kaip Holy Roller.

Vienračiui nereikia daug vietos, gali užtekti vienos statesnės nuokalnės ir lėkštesnio pakilimo. O Antakalnio miškeliai puikiai tinka, aš prie tėvų sodo prie Rokantiškių esu ne kartą važinėjęs. Dar gerai Verkiuose, bet kartais visai smagiai pavažinėju miškeliuose prie Žvėryno.

Žodžiu, aš labai už už muni pasivažinėjimus savaitgalį, reikia tautą surinkti ir galim varyt.

fanas's picture

?

kodel reiktu saugotis saknu?
seip, ziema nelabai ruosiuosi vazineti, nors niekada nesakyk niekada.

salnius's picture

Keliukai

Pavyzdziui prie musu su predo ir Bukciu miskas... yra labai didelis piliakalnis nuo kurio galetume pabandyt nuvaziuot nors su predo bandem...nesekmingai... Siaip miskas labai didelis, bet tokiu siauriu keliuku irgi yra, netgi zvirkelis geras yra ir jis labai ilgas...

gib's picture

Šaknys

Šlapios medžių šaknys yra čiuožykla. Be to labai klastingos kai būna apklotos šlapių lapų. Vienračiui ne taip pavojingos kaip dviračiui, bet jau teko dėl jų atsigulti Wink