Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Pareigos

predo's picture

Užsimezgė geras pokalbis apie pareigas. Deja, neilgai tetruko. Šiaip, kaip supratau, kiekvienas turėtų siūlyti savo pareigas klube. Taip siekiai būtų įgyvendinamesni, realesni. Tarkim aš galėčiau mokyklos mąstu daryti reklamą. T.y. mokykloje pasirodyti su vienračiu ir leisti sienlaikraštį su Unike reklama. Reikia paklausinėti "Flinto" žurnalo redakcijos atstovą. Aš jo kontaktus turiu ir galėčiau šio bei to paklausinėti. Pvz, ar galima būtų į kokį nors numerį įkelti straipsnį apie vienračius, mestelt šiokią tokią Unike reklamą. Jei pavyktų - galėtume straipsnį patalpinti ir kitame "Flinto" tinklo žurnale. Kadangi juos skaito berniukai - taip pritrauktume bent kelis jaunus vienratininkus. Reikia man pasidomėti, gal kas nors į rimtesnį žurnaliūkšti sutiktų įdėti straipsnį su Unike bei vienračių reklama. Jei ta reklama kainuotų - susimestume po kapeiką ir ją apmokėtume. Na kaip jums idėja apie pareigas?

gib's picture

El embajador

Savanoris predo skelbiamas ambasadoriumi savo mokykloje Wink Per meet´ą galėsiu duoti tokį A4 formato spalvotą klubo reklaminį lapą (PDF), kad pakabintum skelbimų lentoj. Jeigu kas nori kitur pakabinti, lapų bus daugiau.

Image Hosted by ImageShack.us

PlayBack's picture

Rugsėjo pirma

Aš jau tik nusipirkęs vienratį susigalvojau, kad rugsėjo pirmą į aktų salę su vienračiu įvažiuosiu Equal Grin Turėtų gerai juoko visiems būt. Reik tik klouno nosį susiveikt Nose Grin

predo's picture

Plakatas

Susitariau su pavaduotoja. Galim laisvai dėti reklamą bet kokio dydžio. Manau tiks tas pats A4 formatas. Taigi - reklamai vieta jau yra. Nose Wink

predo's picture

So...

Nutariau dalyvauti mokyklos radijoje "Savas garsas". Taigi, jei pavyks - įdėsiu reklamą į puslapį. Už tai siūlysime atvykti į unike.org renginius bei darysime pasirodymus mokykloje. SG tinklalapyje nelabai randam vietos, kur įdėti reklamą. Jei turėsite pasiūlymų - rašykite.