Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Panelės

predo's picture

Įdomu, kiek panelių Lietuvoje bent kiek domisi vienračiais... Šis klausimas iškilo pamačius zxzx. Grin Asmeniškai žinau dvi paneles kurios mielai užsiimtų vienračiavimu ar bent jau pabandytų tai daryti, tik gal drasos ir rimtesnių ketinimų truksta.Nose Smile

gib's picture

Sex

Dar Monce yra užsiregistravus. Mano pažįstamo vokiečio dukra važinėja ir sako, kad regis jų apylinkėse prie München panelių vienratininkių yra daugiau negu vaikinų.

predo's picture

Kad Lietuvoj taip...

Jei Lietuvoje taip būtų, tuojau pat ir remėjų turetume... Grin

Skarotas's picture

Vokiečiai

Kolegos sakė jog Vokiečiuos tik panos vienaračiais važinėja.... visai ne taip kaip Lietuvoje Nose Smile

gib's picture

La chica

Jau ne vienas yra matęs Vilniuje panelę su spalvotu vienračiu. Kas pamatys – pakalbinkit prisigeristruoti ir ateiti į meet´ą. Reikia taisyti pusiausvyrą – klube vien bernai Wink

klasioke prikalbinau.. Pirks

klasioke prikalbinau.. Pirks vat siemet vienrati Smile irgi bus musiske Smile

gib's picture

Welcome Aboard

Labai kviečiam mieląją klasiokę įstoti į klubą dabar, nors ir be vienračio Wink

def šaunuolis, bus etatinis piršlys kam prireiks Grin

predo's picture

Kas tokia?

Kas tokia? Nose Smile Gal Urtė arba dar kas nors...???

Tarakonaz's picture

Susidomėjo

Mano dvi klasiokės susidomėjusios. Kolkas aš jas pamokysiu važinėt su 20" iš GD. Įdomu kaip bus toliau. Gal kuri nors užsikabliuos. Smile

Gyti, Karina cia tep

Gyti, Karina cia tep susidomejo... Ispradziu sake nelipsiu ant vienracio nelipsiu, bet prikalbinau ir valio Grin

fanas's picture

nauja dalyve?

atrodo, kad i musu kluba istojo nauja mergina, gal prisitatytumei placiau?

Unike's picture

Moterie!

Sveikinam negausų ratelį merginų su Tarptautine moters diena!

Kažką reikia daryti, kad klube būtų lyčių pusiausvyra! Aš dar nesu matęs panelės važiuojančios vienračiu Lietuvoj.

Gargamelis's picture

yra!

viena panele turinti vienrati ir mokanti juo vaziuoti (tiesa negaliu tiksliai pasakyti kaip gerai ji tai atlieka) yra! na gal tiksliau ja butu vadinti moterim, o ne panele, bet faktas lieka faktu.

kas? mano buvusios mokyklos direktoriaus pavaduotoja Smile net ikalbinet nereikejo - pamate aparata ir suprato, kad daiktas perspektyvus Wink

apie unike.org zino, tik gal neprisiregistravo. susitiksiu - apsisnekesiu. ir i meeta kada nors reikes 'atsivezt' Wink

+1

gib's picture

Panos

Būtinai pakviesk. Dar geriau, pakalbint, kad mokykloje vienračių sporto klubą suorganizuotų. Iš viso būtų nerealu ir moksleiviams tikrai patiktų, nes čia ne koks nuobodus bėgiojimas ratais stadione. Kitų šalių mokyklose panos konkrečiai freestyle pavaro.
Deivis's picture

Man tai drauge viena sake,

Man tai drauge viena sake, kad kazkur tai mokykloje yra kaip sako gargamelis pavaduotoja kuri vaziuoja. Bet man sake, kad turejo ismokti zongliruoti(ar kaip ten rasosi) kamuoliukais jos mokiniai, taciau kazkodel visi nenorejo tai ji sake, jeigu as ismoksiu vienraciu vaziuoti jus ismoksite zongliruoti...kazkaip taip ten buvo. Tai ji ir ismoko vaziuoti Smile Dar zinau, kad vienas zveryne gyvena turi uni ir su juo vazineja, sokineja... sake kazkoks blondinas. Kas ten toks gali buti apie 15-16-17metu.

gib's picture

Ice

Dar matau ledinė ledi su QU-AX 24" prisiregistravo. Jeigu gražiai paprašysim, gal ir prisistatys kas, iš kur ir kaip. Smalsu baisiai.

Sveiki

Jei gi kazkam idomu, esu is Kauno, vazinet pradejau visai nesenai, bet taip patinka, jog manau tai liga ilgam.. Wink

Cholerikas's picture

Labai dziugu ir sveikintina

Labai dziugu ir sveikintina Smile Lauksim freestyliniu video Grin

gib's picture

Kaunas

Šaunumėlis, smagu, kad atsiliepei. Visai tautai: Ice yra pirmoji tikroji Uniker'ė!

Kaune jau yra ne vienas važinėjanatis. Julius SL taip pat turi QU-AX 24" ir ieškojo kompanijos. Mou promised to set up a Unike meeting in Kaunas some day, too Wink We've got at least three active Unikers in Kaunas already. Žodžiu, subrendo laikais surengti oficialų klubo meet-up'ą Kaune. Galim ir iš kitų miestų suvažiuoti kokią saulėtą dieną. Bet jus galit ir nieko nelaukiant šį savaitgalį susibėgti kur nors. Oras bus nerealus šį savaitgalį.

Deivis's picture

Vaziuoja visi i kauna :) ?

Vaziuojam visi i kauna si savaitgali Smile ? su traukinuku Grin
PS. turbut jau kiti turi kitu planu..
Ledine koks tavo skype ?

Gargamelis's picture

gal...

planu yra, bet gal susisviestu per kokias atostogas ar pan? jau senokai noriu unike isvykos i kita miesta, sutartumem laika ir, manau, daugelis galetu keliauti Smile

+1

Gargamelis's picture

zomg

tavo drauges lupomis byloja tiesa Wink

+1

gib's picture

Invite

Manau, tą paslaptingą lažybų mėgėją reikia pakviesti į šitą forumą, kad pati papasakotų Wink Jei moka važiuoti vienračiu, nėra pasirinkimo – privalo čia registruotis ir taškas! Kas pažįsta – perduokit.

Deivis's picture

Truputi OT nu gal ne...

Truputi OT nu gal ne... Galetu buti Super Duper meetas Latvija Lietuva Estija Smile jega butu.. gal kada. Reikia susikontaktuoti Smile Aisku pirma reikia lietuvos meeta padaryti.

gib's picture

Baltics

Tai žinok dar nebūtų su kuo daryti. Latvijoj neradau jokio klubo, yra vienas kitas mokantis važiuoti. pvz. pardavėjai dviračių parduotuvėse, bet ten tauta neorganizuota. Estijoje panaši situacija ir Mou tai patvirtino. Ten tik dabar prasideda kažkas. Jeigu kas turite pažįstamų Estijoj ar Latvijoj, geriau pakvieskit į mūsų meet'us ir pasiūlykite daryti Unike Latvija ar Unike Eesti.