Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Susirinkimas įvyko

Unike's picture

Vakar ir šiandien pirmą kartą istorijoje smagiai paminėjome klubo „Unike“ egzistavimą per visuotinį narių susitikimą. Dėkui Skarotui už idėją ir įvykdymą, o visiems sudalyvavusiems – už kompaniją,– pavyko puikiai.

P1010220

Vakar susitikom Katedros aikštėj ir iš karto aplankėm „Hawaii Express“ servisą, kuriame pūtėme padangas ir keitėme ratus. Į Trakus automobiliais buvo nutranspotruoti Deivis, gib, Kenshis, predo ir pats Skarotas, su reidais į miesto rajonus ir priemiesčius renkant paliktus daiktus ir žmones Wink Galiausiai pasiekėm Trakus, kur iš karto teko aplankyti „Senukus“ ir pirkti raktus vienračio remontui Wink Netrukus pradėjome naršyti Trakų salas ir ežerų pakrantes, pontoninis tiltas buvo tikra pramoga, kaip kompiuterinis Arcade žaidimas. Sukorėme virš 10 km, vėliau girdėjom vaikus kalbant: „tai lietuviai ir jie jau visą dieną čia važinėja“. Buvo ir kitų komentarų, pvz., „dviratis be rankų“ (nustebusi turistė), „ну ни**я сибе“ (pakartojo 10 kartų girtas jachtklubo „gyventojas“). Vakarop kibininėje su vaizdu į pilį maitinomės kibinais ir vaišinomes (beveik) nealkoholiniais gaivinamaisiais gėrimais.

Vakarop pro „IKI“ nuvažiavome į nakvynės vietą ant ramaus ežeriuko kranto prie Strėvos. Pirtelė buvo paruošta, ketvertą penketą kartų užsikaitinome ir nėrėme ežeran. Smagu. Vakaras buvo ilgas ir nenuobodus. Prie pat namuko buvo puiki downhill trasikė, cross country žvyrkeliuks ir Skaroto išvakarėse sukalti kojukai. Žaidėme ilgai, tarpais vartydami iešmus virš žarijų. Dar užsigerdami valgėme ir žiūrėjome vienračių klipus. Po vidurnakčio beveik vienu metu visi lužo saldaus miego lovose su balta patalyne. Naktį aplink namus zujo katės, veltui tykodamos ėdėsio nuo mūsų stalo.

Šį rytą Skarotas apiplaukė ežerą, tiesa, ne 4 val. kaip žadėjo, bet greičiau aštuntą. Maudėsi, o po to šildėsi dar šiltoje pirtyje ir kiti. Tai pat buvo tęsiamas vakarykštis vienračių bandymo ir žarijų gaminimo ritualas, maisto netrūko, vyravo desertai.

Apie 14 val. lengvai susirinkome mantą ir šiukšles, o 15 val. tikriausiai visi buvome Vilniuje namuose.

Susitikome, smagiai pasivažinėjom, atsipalaidavom, tarp kitko, išrinkom klubo prezidentu gib.

P1010209

Skarotas's picture

Pavyko

Labai dėkui visiems dalyvavusiems meet'e Nose Wink . Šiek tiek spontaniškai, bet labai pavykęs meet'as visų dalyvavusių dėka visiškai nenuobodus ir gerai praleistas laikas.

predo's picture

VALIO

Ką gi, labai pavykęs meet'as. Gerai, kad nebuvo rimtesnių problemų, apart vis atsisukinėjančių Deivio vienračio pedalų. Teko apturėti šiokių tokių kritimų, bet jie nesukėlė problemų. Šašlai buvo skanūs ir gerai iškepę. Ačiū Skarotui už pastangas gaminant maistą. Nose Wink

P.S. Lauksim link'o i foto archyvą (RAR/ZIP). Equal Grin

Skarotas's picture

Foto

Čia yra kelios atrinktos foto: FOTO_MEET'as

Deivis's picture

super :-)

Meet'as buvo tikrai super ! Nu mano pedalas uzsisuko jau tikrai stipriai, tikiuosi visam laikui. Aciu skarotui uz saslus. Buvo tikrai gerai praleistas laikas Grin

predo's picture

Foto CD

Gal yra galimybė visas nuotraukas iki vienos įrašyti į CD? Per antradienio meet'ą nusipirkciau tą CD.

gib's picture

Špyga taukuota

Tik Skaras moka važiuodamas vienračiu kojomis rodyti špygas. Jeigu ne šlepetės, niekas nė nebūtų sužinojęs Grin

Image Hosted by ImageShack.us