Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

1*1 ir 3*3 meet'ai

predo's picture

Su Tarakonaz turime idėją rengti reguliarius klubo meet'us 1*1 ir 3*3 Vingio parke, po "kriaukle", 19h. Tiesa, tokį pasiūlymą davė gib, bet mes jį įgyvendintume. Gal kas nors norėtų prisidėti ir atvykti į tuos meet'us? Taip padidintume meet'ų skaičių ir nemokantiems būtų daugiau progų pasimokyti iš ką nors žinančių.

Skarotas's picture

Susirinkimai

Man labiau patiko Jūsų svarstyta įdėja daryti tuos meet'us kur nors centre pvz. katedros aikštėj ir pnš.
Pirma tai paįvairins aplinką, nes, sutikite, vieta tikrai atsibosta po kurio laiko. Antra Vingio Parkas įdealus Muni ir Freestyle treniruotėms, o centras labai tinka Trial ir Street... Čia tik mintis Nose Wink

Tarakonaz's picture

Vieta

Na aš tai siūlyčiau 2·2 ir 4·4 katedros aikštėj, o 1·1 ir 3·3 - Vingio parke. Smile

predo's picture

Darom taip:

2*2 ir 4*4 Vingio parke. Kaip buvo sutarta - tegul ir būna. 1*1 ir 3*3 nauja idėja - todėl reiktų ir naujos vietos. Sutinku dėl meet'o prie Katedros.

gib's picture

Apklausa

Jeigu nusprendėt daryti, tai ir darykite meet'us, o ne apklausas Wink

Aš atvažiuočiau, manau Skarotas ir Deivis taip pat, ar ne (?), o kiti dar ne reguliarūs meet'ų lankytojai.

Tarakonaz's picture

Iš eilės

Aš dabar žiūrėjau kalendorių. Kažkaip įdomiai... Pirmas rugpjūčio pirmadienis yra šalia antro rugpjūčio antradienio... Grin Tai kaip čia bus?

predo's picture

Meet'ai

Tiesa, meet'ai bus iš eilės. Bet, mano manymu, tai - ne problema. Beje, yra šioks toks pasiūlymas - meet'us daryti tokia tvarka:

Tarkim, vieną savaitę įvyko meet'as. Pvz.: 07-27, ketvirtadienį.

Sekantis būtų pirmadienio meet'as, kurį galima būtų rengti kitą savaitę, pirmadieni(07-31).

Tada, dar kitą savaitę - antradienį(08-08).

Dar kitą - trečiadienį(08-16) ir t.t.

Manau, kad tokiu būdu būtų išvengta dviejų reguliarių meet'ų į savaitę.

Susitikimo vietos gali likti tos pačios:

 • Pirmadieniais, trečiadieniais - Katedros aikštėje
 • Antradieniais, ketvirtadieniais - Vingio Parke.
 • Laukiu nuomonių.

  Ačiū, predo.

  gib's picture

  Kalendorius

  Meet'ai sugalvoti skirtingom savaitės dienom todėl, kad žmonėm dažnai tom pačiom savaitės dienom būna kiti renginiai: mokslai, būreliai, pramogos ar dar kas. Kai mūsų meet'ai yra skirtingom dienom, tokie žmogeliai gali bent į vieną meet'ą sugebėti ateiti.

  Manau, kad nėra nieko baisaus, kad bus du meet'ai iš eilės, juolab, kad skirtingose vietose. Važinėjantys kasdien atvažiuos taip pat, kaip ir tie, kuriems dienos bus laisvos. O tie, kam dviejų dienų iš eilės yra per daug, vieną iš dviejų meet'ų praleis – juk dalyvavimas neprivalomas.

  Jeigu atsiras daugiau važinėjančių muni, pradėsim daryti muni savaitgalius, kurie yra populiarūs kitur pasaulyje. Susirasime vietelių Vilnaus pakraščiuose ir po keliasdešimt kilometrų pavažinėsime XC. Kiaurus metus!

  Katedros aikštė yra labai gera vieta: populiari ir su gera danga. Tačiau Vilniaus savivaldybė joje uždraudė žaidimus, riedutininkų ir riedlentininkų, kurie neva gadina aikštę, važinėjimus. Yra rizika, kad prisistatys policininkai ir paprašys važiuoti kitur. Jeigu taip atsitiktų, ieškosime kitos vietos.

  Tarakonaz's picture

  Patalpinimas į kalendorių

  Manau, kad reikia tvirtai nuspręsti, ar bus 1*1 ir 3*3 meet'ai ir reikėtų juos įtraukti į EVENTS kalendorių. Smile

  gib's picture

  Sprendimas

  Renginį svetainėje sukurti gali kiekvienas klubo narys. Nebūtina, kad renginys būtų periodinis. Ir nebūtina, kad renginys būtų Vilniuje. Gali būti, pvz., taip, kad gyvenu Palangoj, sugalvojau savaitgalį pasivažinėti ir sukūriau renginį, gal kas prisijungs, o jeigu ne – vienas važiuosiu. Kol vienratininkų iš viso nedaug, nereikia per daug planuoti ir tikėtis, kad juose dalyvaus dešimtys mūsų. Trumpiau, jeigu nori ir tikrai žinai, kad dalyvausi, gali sukurti renginį 1·1 ar 3·3, o vėliau pažiūresim kas gausis.
  Tarakonaz's picture

  Ar atvažiuosit?

  Na tai šį pirmadienį turėtų būti meet'as... Aš su draugu atlėksiu, jei bus normalus oras ir varys dar kas nors. Tai kaip?

  predo's picture

  Aš in

  Turėčiau atlėkti. Nieko kito neplanuoju. Deivi, Skarai, gib, neprisijungsit?

  gib's picture

  Kur, kada?

  Jeigu nusprendėt daryti, geriausia sukurkite event'ą, kad matytume kalendoriuje su tikslia vieta ir laiku. Aš nepasiėmes vienračio ir tuoj būsiu prie Katedros. Jeigu ten, tai as palauksiu, bet būsiu be vienračio (su fotoaparatu) Wink Jeigu Vingio parke, tai nelauksiu, grįšiu namo, paimsiu vienratį ir atvarysiu.

  Tarakonaz's picture

  Nebūsiu

  Aš tai neatvarysiu... Tiesiog negaliu pakęst tokio oro... Net nuotaikos nėra... Frown

  gib's picture

  Katedra

  Visai smagiai pasivažinėjom. O lietaus tai beveik nebuvo. Padulksnojo, drabužių net nesušlapino – ir dabar su tais pačiais Wink

  CRW_4644_RJ

  predo's picture

  Traukinukas

  Na, kaip jums traukinukas? Grin Naujas triukas atliktas Lietuvoje Nose Wink

  P.S. Radom gerą vietą prie Katedros, kur yra tie fontanėliai. Labai smagu ten prariedėti, galima nemokamai ir švariai nusiplauti padangas. Šalia yra pakyla, ant kurios galima street'inti ir šiaip - viskas smagu.

  gib's picture

  Pėdkelnės

  predo, gražios pėdkelnės Equal Grin

  predo's picture

  Hummel

  Na, ne be reikalo Hummel Grin Šiaip labai patogu su jom. (jei ką - ten futbolo "getros", kaip ir sakiau)