Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Meet zona

predo's picture

Sveiki!

Stotis.net forume, kurio valdžioje sėdi keli mano draugai, idėjau uni meet'o pasiūlymą. Pamaniau, kad "žaliems" tautiečiams patiktų tokia atrakcija. Tik yra viena problema - kur susitikti. Aš pats svarstau idėją aplėkti centrą ir ten rasti gerą vietelę, bet gal jūs galėtumėte pasiūlyti kokią nors vietą? Būtų gerai, kad netoli stovėtų kokie nors kioskeliai, grindinys būtų lygus, aplinka graži, tvarkinga. Atsirėmimui tiktų sienos, turėklai, stulpai. Be to, ta vieta neturėtų būti Vilniaus pakraštyje, labiausiai tiktų vietovės aplinkui centrą. Gal ir prie pačios Katedros būtų gerų vietų susitikimui?

Ačiū

Tarakonaz's picture

Vingio parkas

Na aš supratau, kad kalbėjai apie 2·2 ir 4·4 meet'us. O tai kuo blogai Vingio parkas?

gib's picture

Katedra

Labai gerai yra Katedros aikštėj. Ten kibios plytos ir nedidelis nuolydis, kaip tik mokintis važiuoti ar triukams. Gali pradėti organizuoti pirma pirmadienį 1·1 arba trečią trečiadienį 3·3 kitoj vietoj.
predo's picture

Vieta

Manau daugelis iš Stotis.net norėtų susitikti visgi arčiau Katedros. O, gib, ten yra kur atsiremt ir t.t.? Reikia prisiminti, kad žmonės tik pirmą kartą bandys važiuoti ir tam prireiks gerų sąlygų.