Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

Prisijaukinimas

predo's picture

Na kągi. Šiandien iš gib nusipirkau raudoną QU-AX LUXUS 20" su flame balnu ir prailgintu balnavamzdžiu(5cm ilgesnis). Palyginus su iš draugo seniau pasiskolintu vienraciu, taip pat QU-AX LUXUS 20", šis yra kažkuo jautresnis ir lengviau valdomas. Matomai, kad yra naujas Equal Grin. Taip pat balnas kitoks. Kietesnis, matomai, ir ant jo žymiai patogiau sedeti. Kurį laiką nevažinėjęs šiandien vėl užsedau ant vienracio ir apsidžiaugiau. Užlipus be atramos išėjo ilgiau pavažiuoti, atstumas nuvažiuotas be atramos padidėjo iki ~100 metrų. Tikiuosi siekti vis geresnių ir geresnių rezultatų.

gib's picture

Welcome aboard!

Sveikas įstojęs į klubą. Smagu, kad gretos auga, bent jau Vilniuje bus gausesni meet'ai. Su tokių vienračiu kaip tavo visa žiemą namuose žaidžiau Wink
predo's picture

UNI

Na, manau jo man ir lauke, ir namie užteks. Juk nežadu su juo šokinėti ant mašinų ar suoliukų, kaip klipuose daro profesionalai. Grin p.s. Ar tas uni nors kartą buvo rinktas? Surinkinėdamas jį susidūriau su problema - 2 varžtų galvučių išsikišimai į griovelius brokuotai lindo, todėl surinkimui prireikė antro dešimtuko rakto. Kitaip išsikišimai, veržiant veržlę, iššokdavo nudrėksdami dažus. Bet niekis, viskas jau surinkta ir stovi vietose. p.s. balnas tikrai identiškas, ar skiriasi kažkuo nuo originalo, išskyrus flame'a?

gib's picture

Nesupratau

Vienratis nebuvo rinktas, paiimdamas ir išpakuodamas pats turėjai matyti, kad visi varžtai, veržlės ir pedalai buvo atskiroje dėžėje ir gamykliniame įpakavime. Pakeistas tik balnas su balnavamzdžiu į identišką, tik kitos spalvos balną ir ilgesnį balnavamzdį. Varžtams suveržti reikia dviejų raktų, nes vienu laikai varžtą, o kitu suki veržlę. Vežlės turi polietileninę tarpinę, kuri neleidžia varžtui atsisukti ir kurią reikia prasukti, o tam pirštų jėgos neužteks. Pats varžtas taip pat yra ypatingas, nes turi „dantį“, kuris įstatytas į rėmo griovelį neleidžia varžtui suktis. Šie fiksatoriai yra padaryti ne tam, kad galima būtų vienu raktu surinkti, o tam, kad važinėjant varžtai neaisisukinėtų. Turiu perspėti, kad net ir tokie varžtai būna atsisuka, jeigu nepakankamai gerai priverži, todėl juos reikia periodiškai patikrinti ir paveržti. Aišku, tai aktualiau kalnų vienračiams, kurie stipriau prievartaujami.

predo's picture

PAGALIAU SUPRATAU

A... Kame esmė, aš du varžtus įsukau tik su vienu raktu, todėl pagalvojau, jog ir kiti turi būti taip isukami. Grin Bet neišėjo tai padaryti, todėl iš kaimyno antrą raktą pasiskolinau. Kaip bebūtų, dabar viskas stovi vietoje ir tikrai aišku, kad nei varžtai, nei kitos smulkesniosios dalys nebuvo naudotos/rinktos.

predo's picture

Važiavimas

Ką išmokau:

Šiai dienai jau moku pasukti į visas puses ir važiuoti ilgai nenukrisdamas (~300m ir daugiau). Sugebu nuvažiuoti nuo įstrižo bordiūro nuolydžio bei ant jo užkilti. Žinoma - ne visada. Teko kilti ir į kalną. Tai padariau be didesnių problemų. Be to, išmokau ir nulipti. Iš pradžių stabdydamas, o po to nulipdamas nuo pedalų, taip palikdamas vienratį priešais save. Deja, kol kas nesu pilnavertis 1-o lygio uniker'is, nes neišeina užlipus be atramos toli pavažiuoti.

XC

Mėginau apvažiuoti "Panerio" stadijoną vos matomu takučiu. Jis yra apaugęs ir vietomis nelygus. Pasisekė Nuvažiuoti tik 3/4 užsibrėštos atkarpos. Ties paskutiniu posūkiu vis nukrisdavau. Taigi, tuoj pramoksiu geriau važinėti ir galėsiu prisijungti prie kokios nors lengvos XC trasos, tarkim Vingio Parke. Tik manau, kad padanga tam netinka, nors paprastai miško takučiais pavažiuoti eina. Žinoma - nepalyginsi su 24" gib'o muni. Smile

Štai mano visi pasiekimai. Smile

predo's picture

Backwards

Išmokau šiek tiek pavažiuoti atgal laikydamasis atramos. Važiuoti atgal kiek kebloka, nes nieko nematai ir sunku palaikyt tinkamą mynimo tempą. Kartais atsileidęs pavažiuoju kelis apsukimus, o kitąkart jau nebeišeina. Nieko... Pavažinesiu - išmoksiu. O kas iš jūsų moka važiuoti atgal?