Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

news · NAUJIENOS

Klubo ir narių naujienos
Unike's picture

boruzius pirmininkaus 2012-2013 m.

2012 m. pirmininko rinkimuose be konkurencijos laimėjo boruzius, kuris pirmininkaus iki 2013 m. lapkričio 1 d.

Nors šį kartą balsuoti nereikėjo, pirmininkinku tapo realiai ratą minantis kolega. Važinėjančių yra nedaug, bet gal vieną po kito ištrauksime iš pogrindžio ir atgaivinsime bendravimą klube.

Vienračių sportas yra jaunas ir žavus, nebrangus ir įvairiai pritaikomas gyvenime. Jo nepasirenka supuvusioj masinėj kultūroj įklimpę primatai, bet atviresni pasauliui žmonės. Tačiau popsas greitai ir juos nugali, nes žmogus yra tingus, bailus, nuobodus padaras, viduje pasenstantis nesulaukęs nė dvidešimties metų amžiaus. Neprasmegę į šitą pelkę, bet išsaugoję protinę ir fizinę pusiausvyrą užsuks į unike.org vienračių ir vienračiavimo reikalais.

Unike's picture

Гondon 2012: Crapshiћess

Šiknaračiai nutrenkti šalin - vėl atėjo laikas pasmaukyti prieš TV kai Kemzūros crapshitinkai pro Čiavėso tankus braunasi į Elžbietos II Londoną. Karakase naktį Vaskėsą taip tvarkė, kad net Vilniuje žaibavo griaudėjo, o šįvakar sueitis su neg… juod…, kuriems Krabas Lizdeika jau nugnaibė garbę ir orumą. Šiąnakt kaimynas neduos į dūdą už girtą riaumojimą - net ir pati kvailiausia tradicija yra neliečiama ir genetiškai apsaugota.

Bent boruzius šiomis dienomis mina pajūry, gelbsti klubą kaip Jėzus žmoniją.

Unike's picture

Boycott

„Unike“ nesiųs klubo pirmininko į Europos futbolo čempionato grupės rungtynes dėl susirūpinimo „atrankiniu teisingumu“ Ukrainoje.

„Esame pasipiktinę, kad šioje šalyje tik vienai iš politikos epidemijos aukų buvo suteikta privilegija į septynių metų deramą priežiūrą ir gydymą griežto režimo sanatorijoje. Pasisakome už tai, kad kiekvienam pasivadinusiam politiku ar turinčiam sąžinės trūkumo sindromą būtų besąlygiškai ir iki gyvos galvos suteikiamos visos Julijos Tymošenko lengvatos“,- pažymi klubo lyderiai.

Klubas pripažįsta, kad pati idėja vožti politika per politiką yra „neskoninga, bet patikima“. Tačiau vienetinėmis selekcinėmis priemonėmis apčiuopiamų rezultatų nebus pasiekta, nes pasaulį apsėdęs pimpalaižiavimas politikui reikalauja sovietų NKVD ir nacių SS kalibro inovacijų.

Unike's picture

En el nombre del Madre, y del Hijo de Puta, y del Espíritu Santo, Amén

Visiems gyvūnams šiandien yra įprasta diena, kaip ir bet kuri kita. Tik sapiens rūšies homo kaip ir kasmet atlieka beprasmiškus Velykinius ritualus: geria alkoholį už kažkokio pimpio prisikėlimą, ėda be saiko kai TėVė rodo mulkius su kryžiais ir sutanomis, moko mažvaikius daužyti kiaušinius panašiai kaip patys naikina viską Žemėje.

Kai už išgamą žmogų galvoja kompas yra daug laiko įvairiausioms kvailystėms. Štai ir e-Unikeriams ta proga pramoga - nuspalvinkime:

Unike's picture

Renginių sąrašas krepšyje - du taškai

Šiandien baigiasi vasara, dar viena be rimtesnio klubo meet'o Cry Gal intymiai susidraugavom su vienatve ir mėgaujamės solo pasivažinėjimais? Nesvaikim! Nesivažinėjam ir meet'o greit nebus. (Nevykęs) pasiaiškinimas - kašio čempas.

Nepatikėsit, bet anądien juokais įsakėm kvailiams pasidabinti Afrikos spalvomis, panašiai kaip Nazi'ai Trečiojo Reicho žydams Dovydo žvaigžde. Ir ką jūs galvojat? Prašom: kur tik pažiūri - visur geltona, žalia, raudona. Užsivertę trispalviais šūdniekiais verteivos apspisti puspročių, perkančių ir lošiančių sirgalių ligonių atributiką. Kur metasi dauguma, ten bemat prisistato politikai ir kitos mažumos su margaspalviais šalikėliais, kartu bumbsi kamuoliais ir baubia miniai seną ideologinį mėšlą. O tauta didžiuojasi, kad krepšinis yra šalies religija. Iš tiesų, koks kvailys šiais laikais eina į bažnyčią? Tikras kvailys dabar eina į krepšinio areną! Gaila dar nespėjom tiek pristatyt, kad visi sutilptų, todėl žiopliai turės melstis už pergales namuose baruose.

Unike's picture

Baltic Chain Tour

2011 m. rugpjūčio 16 d. Vilniuje prasidės dviratastų Baltijos pančių žygis, skirtas trijų šalių nacionalšovinistų susikabinimui rankomis paminėti. Tądien vakare kelių šalių profesionalūs pedalastai pravažiuos Goštauto g., o nuo 15 val. prie Seimo vyks šito ekshibicionizmo laukimas su pramogomis (BMXų triukai, mėgėjų slalomas, saugus eismas mažvaikiams, dviračių blusturgis, farų dviračių žymėjimas, Deivio dainos).

Pirmaujantis vieno rato klubas Marijos Žemėje kaip visada yra maloniai kviečiamas į šventę! Organizatoriai siūlo Uniker'iams surengti:

  • Šou programą
  • Mokymus naujokams
  • Slalomo varžybas

Dėl šou tradiciškai yra viskas aišku. Vienračio slalomo varžybų taip pat nepadarysim, bet jeigu dviračių slalomo trasa bus priimtina, mūsų pora galėtų startuoti vienračių populiarinimo vardan. Suimprovizuosim vietoje.

Nerealiausia idėja yra mokymai naujokams, kurie tuo pačiu būtų ir geras šou su viešais kritimais ir privačiais kiaušiatraiškiais. Kadangi mūsų smegenys baigia išdžiūti LCD šviesoj, vargu ar patys ką nors įdomiau sugalvosime.

Trumpiau, visą info iš organizatorių turi Smecta, kuris suvirškins komentarus ir skubiai šią savaitę atsakys ką ir kaip darome. Prašom pasireikšti.

Smecta pirmininkaus 2011-2012 m.

2011 m. pirmininko rinkimus laimėjo Smecta ir iki 2012 m. lapkričio 1 d. pirmininkaus klubui.

Rinkimų kovoje iš trijų kandidatų pirmoji krito bluefire, o balsavimui pasibaigus tik po burtų lygioj kovoj pasitraukė boruzius. Sėkmės kitąmet.

Pagaliau šunauja turės naują garbės, valdžios ir turtų atėjusį kiauliasnukį, kurio pusėn lot Nose Grin

Unike's picture

Unicycle Basketball

Vienračiai nepaliaujamai žengia ir stumia iš krepšinio aikštelių gyvūnų mėsą valgančius dvimetrinius išsigimėlius. Jau matom, jau girdim kaip visi žemės homo sapiens yra geri vienas kitam, nieko nežudo maistui, todėl vidutinis ūgis nesiekia 15 dm ant vienračio. Nuotraukoje iš krepšiakiaušio čempionato Čiurkijoje atidarymo matome žmonijos viltis, taikančias moderniausius gydymo metodus agresyvių nacionaldebiloidų auditorijai.

Suck My Unike

Vilniaus Navikas kolegų baikerių sueigoje pristato naujos klubo uniformos koncepcinį modelį Suck My Unike.

Meras Vilius Navickas

Pasaka

Gyveno kartą mergelė Marytė. Ji buvo nekalta, nes jos diedas Juozukas buvo dailidė ir drožė kotą. Staiga kur buvus, kur nebuvus atsirado Šv. Dvasia ir prievarta paėmė Marytę. Iš tos meilės gimė mergos vaikas - žydukas Yoškė, kurį už kalbas vėliau prikalė prie kryžiaus.

Tuos, kas tiki šita pasaka - sveikinam su Šv. Kalėdom. O visi kiti tegu į valias pasilinksmina iš melo, kurį mums per amžius bruka visuomenė!

Syndicate content