Skip navigation.
Home
Neither Bike Nor Trike

club · KLUBAS

Klubo paskirtis, tikslai ir veikla

Vienračių klubas „Unike“

Prakalba

Vienračių klubas „Unike“ buvo įsteigtas ir sėkmingai gyvuoja.

Įstok dabar! Jeigu nepavyktų registruotis - nedelsdamas siusk el. paštu info@unike.org pranešimą ir tau bus atsiųstas naudotojo vardas ir slaptažodis, kuriuos iš karto galėsi pasikeisti.

Organizacija

Klubas „Unike“ yra savivalda, kurioje kiekvienas narys už nuopelnus klubui gali gauti teisę spręsti klausimus, kuriuos jis išmano. Narių iniciatyva yra labai sveikintina, o naujus sumanymus pristatome ir aptariame klube (suprask – šioje svetainėje http://www.unike.org/).

Narystė klube yra laisva, tačiau labiausiai laukiami yra žmonės, gyvūnai ir prietaisai:

Pirmininkas

Pirmininkas renkamas kiekvienais metais vieneriems metams. Klubo pirmininką renka klubo nariai iš klubo narių slaptu balsavimu unike.org. Naujo pirmininko rinkimus rengia ir vykdo esamas pirmininkas. Rinkimai vyksta nuo rugsėjo 15 d. iki lapkričio 1 d. tokiais žingsniais:

rugsėjo 15 d. - spalio 15 d.
siūlomi kandidatai
spalio 16 d. - spalio 31 d.
balsuojama už kandidatus
lapkričio 1 d.
skelbiamas pirmininkas ir reikalui esant rengiami burtai ar kitas atsitiktinis įvykis, lemsiantys pirmininką iš kelių daugiausiai balsų surinkusių kandidatų

Pirmininką paskelbus jis pradeda eiti pareigas, o buvęs pirmininkas turi nedelsiant perduoti visus reikalus.

Pirmininkas, laiku ir tinkamai neįvykdęs naujo pirmininko rinkimų, visiems laikams netenka teisės naudoti balną, o rinkimus vykdo pirmasis narys-savanoris.

Dabar klubo pirmininkas yra boruzius, išrinktas 2012 m. rugsėjo 16 d.

Ketvirtasis klubo pirmininkas buvo Smecta, išrinktas 2011 m. liepos 17 d.

Trečiasis klubo pirmininkas buvo Nerijus.uni, išrinktas 2009 m. rugsėjo 1 d.

Antrasis klubo pirmininkas buvo NickAn, išrinktas 2008 m. liepos 5 d.

Pirmasis klubo pirmininkas buvo gib, išrinktas pirmojo visuotinio narių susirinkimo 2006 m. rugpjūčio 5 d.

Strategija

Paskirtis

„Unike“ yra didžiausias ir pajėgiausias vienračių sporto klubas Lietuvoje, esantis http://www.unike.org/ ir padedantis klubo nariams praktikuoti vienračių sportą šalyje.

Ateityje klubas „Unike“ įsteigs Vienračių sporto federaciją, inicijuos vienračio sporto lygas, dalyvaus Lietuvos tautinio olimpinio komiteto veikloje ir siųs sportininkus į Olimpines žaidynes, kai vienračiai neišvengiamai turės olimpinių rungčių.

Padėtis

Šalyje yra nedaug vienračių sporto entuziastų ir daugumai žmonių vienratis kelia nuostabą. Visuomenė dar nežino kokias sporto galimybes atveria pati paprasčiausia vienaratė važiuoklė – vienratis. Tačiau nauja populiarumo banga jau ateina!

Tikslai

Trumpalaikiai:

Ilgalaikiai:

Veiksmai

Čia ir dabar:

  • Forume siūlome, diskutuojame ir taisome klubo stragetija, pradėtą dėstyti aukščiau!

Tapatybė

Logotipas

logo

Vieno rato klubo Unike® registruotą ženklą sudaro penkių raidžių žodis „Unike“ (be kabučių), parašytas pirma didžiąja ir kitomis mažosiomis lotyniškomis raidėmis.

Ženklo šriftas (typeface) yra Gill Sans MT Ext Condensed Bold (The Monotype Corporation, version 1.50).

Logotipo spalva yra juoda, balta arba rožinė RGB = (255, 153, 204) arba kokia (pa)tinka Wink

Logotipą .jpg, .png, .cdr ir .psd formatais galima atsisiųsti.

Žodžiai

„Unike“ yra angliško žodžio „unicycle“ (liet. vienratis) trumpinys, taikant analagiją su angliškais trumpiniais „bike“ (liet. dviratis) ir „trike“ (liet. triratis).

Klubo pavadinimą galima rašyti su plėtiniu, pvz., Unike | Neither Bike Nor Trike. Plėtinys sukurtas pagal analogiją su angl. „neither fish nor flesh/meat“ ir paaiškina, kad „unike“ reiškia ne dviratį, ir ne triratį, o kažką unikalaus (angl. unique ≈ unike), būtent – vienratį (angl. unicycle ≈ unike).

Syndicate content